Як побудувати перегородку: матеріали

як побудувати перегородку: матеріали

Вам знадобиться
 • Самонарізи
 • Шуруповерт
 • Гіпсокартон
 • План приміщення
Інструкція
 • . 1

  Переваги перегородок з гіпсокартону. Сучасні матеріали дозволяють зробити перегородку в будинку або квартирі в короткі терміни і без грандіозного ремонту. Початковий і найголовніший етап — це визначитися з матеріалом, який буде використовуватися при зведенні некапітальної стіни. Багато будівельних журнали, сайти, телевізійні передачі надають інформацію про те, як побудувати перегородку. Там же можна знайти відповідні приклади. Будь перегородка в основі має каркас і заповнювач. Найбільш популярні три види матеріалів для будівництва каркаса перегородки: гіпсокартон, алюміній і дерево. Каркаси з перерахованих вище матеріалів мають свої переваги і недоліки. Широко використовуваним матеріалом для будівництва є гіпсокартон. З ним фальш-стіна виходить рівною і виглядає як закінчений об’єкт ремонту. Гіпсокартон можна сміливо фарбувати, обклеювати шпалерами і декорувати на свій розсуд. На будівельних сайтах можна знайти інформацію про те, як зробити перегородку з гіпсокартону нестандартної форми. Цей матеріал вогнестійкий, володіє паро-і газопроникність, здатний витримати великі навантаження. Однак гіпсокартон боїться високої вологості і не рекомендується до установки у ванних кімнатах.

 • . 2

  Переваги і недоліки алюмінієвих та дерев’яних перегородок. Алюмінієві перегородки полюбилися багатьом будівельникам через їх легкості, а також морозо-і водостійкості. Однак така перегородка не витримає вантажу більше 3 кг. На відміну від гіпсокартону, алюмінієві перегородки не можна відремонтувати, їх можна тільки побудувати заново. Відповідь на питання про те, як зробити перегородку своїми руками з дерева, можна знайти, вивчивши необхідну інформацію по будівництву. З дерева можна споруджувати різьблені перегородки, здатні витримати до 150 кг вантажу. Однак дерево боїться води. Визначившись з каркасом перегородки, можна вибирати заповнювач. Тут варіантів багато: скло, фанера, дерево, пластик, алюміній та інші. Природно, що перегородку між ванною і туалетом не варто робити з прозорого скла, а глуха перегородка з дерева буде не до місця у світлій кімнаті. Для того щоб зрозуміти, як зробити перегородку в кімнаті, потрібен навик. Зазвичай користуються послугами будівельних організацій.

 • . 3

  Якщо ж зводити перегородку довелося своїми силами, почати слід з плану, на якому в масштабі буде зображена майбутня конструкція. Далі необхідно нанести розмітку на стіни, підлогу і стелю, якщо перегородка буде глуха. По розмічених лініях кріпиться каркас. Для зручності і швидкості використовуються саморізи і шуруповерт. На встановлений каркас з одного боку кріпляться листи того матеріалу, який був обраний за основу. Далі кріпиться заповнювач, який зашивається з протилежного боку. У процесі спорудження перегородки залученої організацією важливо мати досвід в тому, як вести ділові переговори на початковому етапі, щоб за фактом виконаних робіт вартість не перевищила обговореної заздалегідь суми. Побудовану кімнатну перегородку можна пофарбувати, обклеїти шпалерами або залишити як є. Це залежить від матеріалів, що використовуються при будівництві. Головне — слідувати наміченим планом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :