Як побудувати торговий павільйон з бруса?

як побудувати торговий павільйон з бруса?

Вам знадобиться
 • Павільйон
 • Торгівля
Інструкція
 • . 1

  Зазвичай торгові павільйони з бруса призначені для продажу кави, випічки, бутербродів. Такий павільйон можна розмістити на території якого-небудь торгового центру. І якщо його вигідно розмістити, то можна отримати відмінний дохід. Тому важливо знати, як побудувати торговий павільйон.

 • . 2

  Для цього буде необхідний масив сосни, який обов’язково повинен бути сухим. Також необхідно скласти план споруди приміщення, визначити площу і тут же необхідно враховувати вимоги Санепіднагляду. Але можна придбати вже готовий павільйон, але це дорожче. Важливо де і як поставити павільйон з бруса і точно визначитися з місцем.

 • . 3

  Необхідно пам’ятати, що розташування його має бути поблизу від населеного пункту, де збирається багато народу. А також у найближчому місці не повинно бути конкурентів. Перед тим як відкрити торговий павільйон, його необхідно пофарбувати, встановити вітрину, стелажі, холодильна шафа, ваги і касовий апарат.

 • . 4

  Для повної закінченості павільйону необхідно підійти з дизайнерської точки зору. Розставити і поставити все так, щоб у покупця склалося приємне враження від відвідування павільйону і захотілося б ще раз в нього прийти. Після того як павільйон з бруса побудований необхідно визначити як оформити павільйон.

 • . 5

  Для початку необхідно зареєструватися в якості індивідуального підприємця або юридичної особи в податковому органі, вибрати систему оподаткування. Також потрібно звернутися до органу державної статистики та Ліцензійну палату. Тільки після того як встановлено павільйон і оформлені всі папери можна приступати до роботи. Важливо знати, що торговий павільйон, виготовлений з бруса, своїми руками обходиться набагато дешевше, ніж готовий куплений павільйон. Залишається тільки найняти продавця, який буде торгувати продукцією даного павільйону, але можливо, що і сам власник встане за прилавок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :