Як побудувати туалет на вулиці?

як побудувати туалет на вулиці ?

Вам знадобиться
 • Колоди
 • Дошки
 • Куточки
 • Біотуалет
Інструкція
 • . 1

  Багатьох дачників хвилює питання про те, як побудувати туалет на вулиці. Туалет — це та споруда, яка обов’язково повинна бути на кожній дільниці. З чого ж почати? Насамперед, як і для будь-якого «будівлі», для будиночка потрібно зробити базу. По кутах ставляться 4 блоку. Маленьке примітка: всі горизонтальні і вертикальні поверхні необхідно встановити рівно за допомогою будівельного рівня.

 • . 2

  На ці блоки ставляться 4 колоди. Це будуть кути майбутньої споруди. Щоб їх закріпити, тимчасово ставляться підпірки з непридатного матеріалу. Коли вже буде зроблена нижня зв’язка, підпірки можна буде прибрати. Після цього виміряється точну відстань між стовпами по горизонталі, і випіліваются рівні цього відстані колоди однакової товщини. За допомогою будівельних куточків ці відрізки закріплюються до стійок. Щоб конструкція була надійною, деталі кріпляться кожна 4-ма куточками. Тепер підпірки можна прибрати.

 • . 3

  Потім беруться статеві дошки з Випив «чверть», однакової товщини і акуратно укладаються на базу. Кріпляться вони до бази за допомогою цвяхів. Коли підлога готова, можна приступати до наступного етапу в питанні як побудувати туалет на вулиці — зведення стін. Спочатку на стовпи набиваються горизонтальні дошки. На висоту 2, 4 м. знадобиться по 5 дощок на кожну з трьох сторін, остання дошка з кожного боку прибивається на рівні стелі. Між дошками по вертикалі витримується рівну відстань.

 • . 4

  Коли будуємо туалет на ділянці не потрібно забувати про обробку. Після кожного етапу: зведення стін, підлоги, стелі і т. д., необхідно вже зроблену конструкцію обробляти антисептиком по дереву. Наступний етап у будівництві будиночка — це стіни. На підготовлену обрешітку набиваються вертикально дошки рівні висоті кутових стовпів за мінусом товщини підлоги. Між дошками, для запобігання деформації приміщення надалі, робляться невеликі зазори. Дошки кріпляться цвяхами в декількох місцях до обрешітки.

 • . 5

  Після можна переходити до фасадної частини. Виміряється висота дверей, відзначається на стовпах. Залишилася висоту добирається горизонтальними дошками зверху і знизу. Вони кріпляться зсередини куточками до двох перпендикулярних до фасадної частини стін. Частину необхідно закрити оргстеклом. Воно кріпиться з заднього боку до горизонтальних дошках шурупами. Потім можна вже вішати на петлі двері. Не варто забувати, що на такий конструкції, як туалет, необхідно закріпити з внутрішньої сторони шпінгалет.

 • . 6

  Нарешті, можна переходити до даху. Дах набивається також з горизонтальних дощок, спереду робиться невеликий см 15 — 20 винос. Потім вся конструкція даху покривається брезентом. Він кріпиться до дощок, за допомогою маленьких цвяшків, по всьому периметру. На питання — як поставити туалет на вулиці, відповідь отримана. Залишилося поставити сам біотуалет всередину будиночка. Якщо необхідно зробити класичний туалет з вигрібною ямою, то перш ніж зводити будиночок необхідно викопати на цьому місці яму, глибиною приблизно півтора метра. І коли вся конструкція туалету буде готова, в центрі випиляти електролобзиком вентиляційний отвір у формі кола діаметром 30 — 40 см.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :