Як почати працювати перукарем?

як почати працювати перукарем?

Вам знадобиться
 • Перукар
 • Стиліст
 • Бажання працювати
Інструкція
 • . 1

  Робота перукаря вважається однією з найбільш затребуваних професій. Працюючи перукарем, можна не тільки придбати нових друзів і розширити своє коло спілкування, але так само розвинути свій творчий потенціал. Так як же почати працювати перукарем?

 • . 2

  Це зовсім не складно, як може здатися на перший погляд. Звичайно, можна пройти навчання в спеціалізованому коледжі, яке займе 2 — 3 року. А можна записатися на курси перукаря, які тривають від 3 до 6 місяців. Неважливо, скільки витратиться час на навчання, головне в цій справі — практика. Тому по закінченню теоретичного курсу не можна зволікати, необхідно відразу влаштуватися на роботу. Як стати стилістом перукарем?

 • . 3

  Перукар або стиліст — все одно, це людина, в руках якого є необхідний атрибут, що підкреслює його професію — ножиці. Перукар-стиліст означає не просто «постригти клієнта». Стиліст виконує більший спектр послуг, ніж просто перукар. Сюди можна віднести: модельні та авангардні стрижки, вечірні та весільні зачіски, стрижка гарячими ножицями, всі види завивок і багато іншого. Щоб бути перукарем стилістом, мало мати талант, важливо те, щоб був креативний підхід до речей, людина повинна володіти і терпінням, і витривалістю.

 • . 4

  Багатьох цікавить відповідь на питання про те, як заробити перукаря більше грошей? Тут варіантів багато. Але найпоширеніший — це відкрити свій салон, надаючи послуги не тільки перукарські, а так само, наприклад, косметолога, манікюру та педикюру.

 • . 5

  Як стати професійним перукарем? Раніше було написано те, щоб стати перукарем, необхідно пройти навчання і пройти деяку практику. До всього цього необхідно ще додати курси для підвищення своєї кваліфікації. Основним завданням професіонала є не тільки підхід до унікального способу кожного клієнта, а й зробити так, щоб клієнт повертався до фахівця знову і знову.

 • . 6

  Якщо перукар відноситься до тих професіоналам, для яких важливо, щоб накопичений з роками досвід перейшов до молодих поколінь, то перед ним може виникнути таке питання: як відкрити школу для перукарів? Перш за все, слід визначити деякі нюанси: де навчати, кого вчити, чому вчити. Виходячи з цього, нескладно визначити те, що для цього необхідно: місце для проведення занять, люди, які прагнуть розвиватися і вдосконалюватися, власне кажучи, і сам досвід, яким навчатимуть учнів. Ось і все найголовніше, що слід знати, перш ніж займатися перукарським справою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :