Як почати ремонт в квартирі?

як розпочати ремонт у квартирі ?

Вам знадобиться
 • Косметичний ремонт
 • Капітальний ремонт
 • Етапи оздоблювальних і ремонтних робіт
Інструкція
 • . 1

  Ремонт в квартирі — це складний, трудомісткий і відповідальний процес. Але щоб він не затягнувся на невизначений термін, а був виконаний досить швидко і успішно, потрібно скласти план послідовних дій і слідувати йому. Перше, що потрібно вирішити — яким буде ремонт: косметичним або капітальним? Косметична обробка житлових приміщень — це найпростіший варіант ремонту, при якому не проводиться фундаментального втручання в інфраструктуру квартири. При косметиці оновлюються покриття підлоги, стін і стелі. Такий ремонт квартир робиться досить швидко, єдина проблема — підібрати матеріали обробки, які будуть гармонійно поєднуватися між собою. Проводити косметичну обробку можна своїми силами, за наявності вільного часу і досвіду.

 • . 2

  Ремонт з капітальною переплануванням — це більш трудомісткий і високотехнологічний процес, який вимагає участі фахівців. Як правило, на час капітального ремонту квартира повністю звільняється від усіх речей і меблів. Далі складається дизайн-проект, і вибираються оздоблювальні матеріали, які будуть застосовуватися при обробці квартири. Найголовніше, що потрібно дотримуватися при будь-якому ремонті — це правильна послідовність всіх оздоблювальних процесів. Перед тим як почати ремонт в квартирі з повним переплануванням приміщень, потрібно отримати відповідні дозволи комунальних служб та інстанцій.

 • . 3

  Починати все оздоблювальні роботи слід з демонтажу старих конструкцій. Далі слід проводка електричних, газових і сантехнічних комунікацій. Після цього — обробка приміщень, встановлення дверей і вікон. Монтаж підлоги — самий останній етап роботи. Якщо робити капітальний ремонт самостійно, то можна значно заощадити кошти, але затратити на цей процес досить багато часу і сил. Перед тим як почати ремонт в квартирі, варто скласти поетапний план всіх оздоблювальних і монтажних робіт. Завдяки йому на ремонт квартири піде значно менше часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :