Як почати розмову про секс з дитиною: поради батькам

як почати розмову про секс з дитиною: поради батькам

Вам знадобиться
 • Час
 • Місце
 • Слова
Інструкція
 • . 1

  Інформаційна доступність, що надається веб-мережею, що оповила світ, не допоможе дитині отримати правильні знання про інтимну сторону людських відносин без допомоги і підтримки значущого дорослого. Від моменту першого інтересу до різниці підлог, проявляемого в ранньому віці до підліткового періоду дитинства, люблячі батьки мають відчути і вибрати час для бесіди зі своєю дитиною. Від того, коли і як почати розмову про секс з дочкою чи сином залежить не тільки формування правильних поглядів на статеве життя дорослішає людини. Важливість вибору правильного часу така, що це визначить комунікативні навички особистості і вплине навіть на те, як спілкуватися з людьми в соціумі і як вести розмову по телефону.

 • . 2

  Маленька дитина зазвичай не закомплексований і може задати питання по «особливою темою» в будь-якому місці: на вулиці, у ванній під час купання і так далі. Його мозок не містить спочатку інформації про те, що ця тема відрізняється від будь-якої іншої за ступенем відкритості. Дитина може запитати про те, чому хлопчики пісяють стоячи, а дівчатка — сидячи, або, чому хлопчики і дівчатка різні «там». Доброзичливо і спокійно слід відповісти на ці питання, нічого не вигадуючи, але і не дуже заглиблюючись в медичну термінологію. Зазвичай малюк задовольняється відповіддю з одного розгорнутого пропозиції і біжить далі по своїх дитячим справах. У ранньому шкільному віці і, тим більше, в підлітковому, батькам доведеться, що називається, «поламати голову» про те, як вивести на відверту розмову улюблене чадо. Місце для розмови в цей період — це будинок, дитяча кімната, звична обстановка, що сприяє неспішної, тривалої, відкритої бесіди. Розмовляйте з підлітком про секс на його території.

 • . 3

  Добре знання рідної мови і літератури — на допомогу батькові, ведучому розмови на «особливі теми». Доречно проводити аналогії та приклади з життя літературних та історичних персонажів, спільно розглядати високохудожні твори великих живописців, які малювали оголене людське тіло. Це підніме розмову з примітивного обговорення «сальних» подробиць на рівень високого мистецтва ведення розмов, що стане в нагоді юнакам і дівчатам, незнаючим найчастіше як почати розмову з колишнім або як вести розмову з покупцем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :