Як почати розмову в інтернеті з дівчиною?

як почати розмову в інтернеті з дівчиною?

Вам знадобиться
 • Цілеспрямованість
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  У наш час однією з найбільш популярних і доступних можливостей познайомитися з дівчиною є спілкування в інтернеті. Існує безліч сайтів знайомств. соціальних мереж, чатів і відеочатів. Адже це дуже зручно: можна переглянути анкету користувача, фотографії. Поспілкувавшись з деякими користувачами, можливо, вийти знайти свою другу половинку. Але симпатична дівчина в мережі отримує безліч повідомлень типу «Привіт. Як справи?» і може попросту не звернути на настільки буденне повідомлення уваги. Тому для багатьох є проблемою як почати розмову в інтернеті.

 • . 2

  На початку бесіди слід блиснути оригінальністю. Так підвищується шанс. що дівчина зверне увагу і захоче продовжити бесіду. Але не варто мудрувати і сильно перекручувати перші слова — дівчина може попросту не зрозуміти. Потрібно переглянути анкету дівчини, дізнатися яку музику вона слухає, які місця відвідує, які в неї друзі. Далі слід звернути увагу в чому сходяться інтереси — хобі, місця дозвілля, вид спорту і так далі. Наприклад, дізнавшись про те, що дівчина відвідує спортзал, можна сказати що теж там часто буваєте. Це відмінний метод як підтримати розмову і надалі вибрати місце зустрічі.

 • . 3

  Якщо розмова потихеньку зав’язується, можна розповісти кілька смішних історій зі свого життя. Не варто присідати на вуха і розповідати все своє життя. Час від часу слід задавати питання і співрозмовниці, цікавлячись її думкою, почуттями і переживаннями. Також не варто проводити паралелі між спілкуванням по телефону або скайпу із спілкуванням в чаті. Адже фрази які використовуються для початку бесіди письмовій не завжди підходять для початку живих розмов. Тому прийоми того, як почати розмову по телефону дещо відрізняється від прийомів ведення бесіди в чаті.

 • . 4

  Запитання про особисте життя потрібно задавати гранично обережно. Зайвої нахабством можна погубити всяке бажання продовжувати спілкування в інтернеті. Якщо дівчина не сильно багатослівна, то великі паузи можуть створити незручні ситуації, особливо в онлайн-чатах. Тому в цьому випадку хлопцеві доведеться говорити більше, брати бесіду під свій контроль. У будь-якому випадку, бесіду слід вести не тільки про себе коханого, але і на загальні теми. До вподоби прийдуть історії про домашніх тварин, смішних або милих ситуаціях. Грубість, нескромність, надмірна нав’язливість призведе дівчину в подив і їй не залишиться нічого, крім як закінчити розмову.

 • . 5

  Підводячи підсумки, виділимо кілька найважливіших аспектів: 1. Перед тим, як завести бесіду слід ретельно вивчити анкету дівчини, звернути увагу на її інтереси і хобі. 2. Привітання повинно бути небанальним. Ніяких «Привіт, чим займаєшся», потрібно виділитися з натовпу. 3. Не варто все відразу розповідати про себе. Щоб зберегти інтерес в спілкуванні, спочатку потрібно розповісти лише трохи про своє життя. 4. Не варто бути занадто настирливим. Слід в міру задавати питання своєї співрозмовниці. 5. Потрібно бути самим собою. Не варто видавати себе за іншого, обман все одно рано чи пізно спливе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :