Як почати розмову з дівчиною: 10 способів

як почати розмову з дівчиною : 10 способів

Вам знадобиться
 • Впевненість у собі
 • Список тем
 • Інформація
Інструкція
 • . 1

  Перше, що потрібно завжди мати при собі, так це впевненість у власних силах. Головне, ніколи не соромитися і не боятися отримати відмову. Звичайно, щоб знати, як почати розмову з дівчиною, бажано побачити які-небудь ознаки симпатії (наприклад, погляд на хлопцеві затримається довше двох секунд). Але навіть якщо подібні ознаки не були помічені, не потрібно впадати у відчай. Для початку слід запам’ятати в які моменти не варто починати розмову: — коли людина говорить по телефону-коли швидко йде куди-то-коли танцює-коли їсть-коли займається фізичними вправами. Під час цих дій людина повністю зайнятий собою і не хоче, щоб його відволікали.

 • . 2

  Ідеальний час почати розмову буде, коли людина нікуди не поспішає, і ніхто або ніщо не відволікає його увагу. Як почати розмову з хлопцем або дівчиною найпростіше? Потрібно просто підійти і привітатися. Яка-небудь проста і ненав’язлива фраза приверне увагу. Наприклад, «Сьогодні дуже яскравий і прохолодний день, чи не так?».

 • . 3

  Є 10 універсальних способів як завести розмову: 1. Випадково зіткнутися. Такий спосіб приверне увагу і допоможе розрядити обстановку. 2. Якщо є домашня тварина, то можна почати розмову про нього. Люди більше довіряють тим, у кого є домашні тварини. Наявність тваринного означає, що людина може бути дбайливим. 3. Запитати про погоду. Тема погоди абсолютно нейтральна і не викликає негативних емоцій. Підтримати розмова допоможе фраза «Яка Вам подобається погода?», «А я люблю, коли йде дощ. Вам подобається, коли йде дощ» і так далі. 4. Якщо хлопець чи дівчина читає, то можна сісти поруч з ним і також дістати книгу. Цей приємний і незвичайний жест приверне увагу і розташує до розмови. 5. Безпрограшним варіантом буде почати розмову про мистецтво, наприклад, про кіно, літературі, музиці. Як вести розмову людина вибирає сам. Запитати можна про улюблених виконавців, письменників і акторів або про думку про певний виді мистецтва взагалі.

 • . 4

  6. Також гарною темою може бути спорт. Кожна людина або сам займається спортом, або захоплюється якимось видом. 7. Почати розмову допоможе їжа. Влітку можна запропонувати морозиво, а взимку чашку кави. Людина відчує себе комфортно і буде розташований поговорити. 8. Непогано буде запитати про роботу або навчання. 9. Розмову можна почати з жарту. Однак тут потрібно бути обережним. Нелегко вгадати, яка жарт сподобається людині. 10. Можна задати зовсім несподіване запитання, не підходящий ні до якої ситуації. Наприклад, у парку запитати «А тобі подобається сніг?». Людина зацікавиться незвичайним, цікавим питанням.

 • . 5

  Ось кілька простих і ефективних способів почати розмову з незнайомою людиною. Під час розмови важливо багато посміхатися, проявляти участь і інтерес, дивитися в очі і більше запитувати співрозмовника про його поглядах і смаках.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :