Як почати розмову з дівчиною в інтернеті?

як почати розмову з дівчиною в інтернеті?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інтернет
 • Бажання познайомитися з дівчиною
Інструкція
 • . 1

  Підтримати розмову — ціла наука, навіть якщо це віртуальне спілкування. Щоб дівчина відчувала інтерес до свого співрозмовника, потрібно тримати певну інтригу. Варто пам’ятати, що нудні хлопці абсолютно не приваблюють прекрасну половину людства. Але й бути занадто настирливим теж не варто. Всього має бути в міру. Також важливо, щоб дівчина завжди була в напрузі від того, що буде сказано співрозмовником надалі. Для цього хлопцеві знадобиться талант і трошки везіння, а головне — бажання познайомитися.

 • . 2

  До того, як почати розмову з дівчиною в інтернеті, хлопець повинен визначитися, для чого йому це потрібно. Якщо мета знайомства — подальші відносини, то це один випадок, якщо хлопець бажає просто знайти співрозмовника — абсолютно інший. У кожному разі, співрозмовника можна знайти в інтернеті дуже просто і досить швидко, адже в наш час існує дуже багато соціальних мереж, які призначені для подібного спілкування. Тому, визначившись зі своїми намірами, хлопець може вибрати один з таких сайтів.

 • . 3

  Якщо знайомство відбулося, то виникає така проблема — про що розмовляти з дівчиною в інтернеті. По-перше, можна відвідати її сторінку і дізнатися, чим захоплюється прекрасне створіння. З’ясувати, чи є спільні інтереси і переваги. По-друге, можна поцікавитися мріями дівчата і планами на найближче майбутнє. Так, слово за слово, стане видно, про що можна говорити. Для того щоб листування було активніше, можна зареєструватися на сайтах, які пропонують миттєвий обмін повідомленнями. Якщо такий варіант не підходить, можна додати дівчину в свої контакти в соціальних мережах. Це дозволить набагато частіше з нею спілкуватися.

 • . 4

  Багатьох хлопців цікавить, з чого почати розмову з дівчиною в інтернеті. Тут головне — виключити банальні фрази, бути оригінальним і неповторним. Прекрасна половина любить несподіванки, а стереотипи та заїжджені фрази сьогодні нікого не здивують, а, швидше за все, відлякають. Якщо дівчина з цікавістю відповідає на перші повідомлення, то це знак для хлопця, що спілкування можна продовжити. Відправляючи кожне наступне лист, важливо перечитувати його вголос. Це потрібно для того, щоб виключити можливі помилки, двозначність фраз і втрату сенсу. До того ж перечитування власних повідомлень додасть впевненості.

 • . 5

  Деякі хлопці роблять грубу помилку, коли в свої листи вставляють незліченна кількість смайликів. Це може перешкодити почати розмову з дівчиною в інтернеті, оскільки іноді смайли діють дратівливо. Картинки в тексті хлопця ще можуть бути розтлумачені, як неосвіченість і відсутність грамотності. До того ж величезна кількість смайликів ставлять тоді, коли співрозмовнику нічого відповісти чи сказати.

 • . 6

  Щоб дійсно зацікавити у своєї персони певну дівчину, потрібно бути самим собою. Хлопець не повинен показувати себе краще або гірше, ніж він є насправді. Брехня — вона адже відчувається на відстані. Тому правдиві відповіді і відверта листування можуть стати першим кроком до знайомства в реальності. До того ж познайомитися в інтернеті з дівчиною легше, якщо основне фото на сторінці хлопця відповідає дійсності.

 • . 7

  Коли хлопець і дівчина спілкуються деякий час, важливо вміти не тільки підтримати розмову, але й розвеселити прекрасну половину. Для цього можна розповісти анекдот дня або відправити смішну картинку або відео. Деякі дівчата люблять мультфільми. Важливо не забувати поздоровляти нову знайому по святах. Для цього можна відправляти віртуальні листівки і поздоровлення у віршах, аудіо-чи відеозаписах. Оскільки дівчата люблять легкий гумор, то не варто жартувати на такі теми, як інформаційні технології або фізика. Успішне знайомство — це вільний і природне спілкування. Всі інші розмови, які заводять у глухий кут, не гідні уваги, оскільки вони нудні і нецікаві.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :