Як почати розмову з колишнім хлопцем: думка психолога

як почати розмову з колишнім хлопцем: думка психолога

Вам знадобиться
 • Колишній
 • Поради
Інструкція
 • . 1

  Дуже важливо з перших слів розмови відразу задати правильний тон, розташувати до себе співрозмовника і зацікавити його в продовженні розмови. Для цього потрібно навчитися чуйно вловлювати його реакцію і оперативно змінювати тему і емоційний настрій розмови. Особливо важко вибудовувати розмову з людьми, відносини з якими припинилися, зрозуміти і зорієнтуватися, наприклад, як почати розмову з колишнім.

 • . 2

  З колишніми, колись близькими і коханими людьми, розмовляти важко, тому що думка обох сторін з питання відомо заздалегідь, а розставання навряд чи пройшло на дружньому рівні, без образ. Кожен несе в собі вже готове ставлення до іншого. Труднощі початку такої розмови компенсується тільки забороною на підвищений тон, закиди, образи і добрим рівним ставленням до колишнього, ну зовсім як почати розмову з покупцем.

 • . 3

  Адже найчастіше нав’язлива поведінка продавців-консультантів викликає роздратування. Точно таке ж роздратування викличе зайва нав’язливість і в розмові з колишнім хлопцем. Щоб цього не сталося, потрібно розібратися, як правильно вступити з ним в розмову після розлуки, чи бажає він взагалі спілкуватися, чи залишилося у нього фізичний потяг, загалом, зважитися, як почати розмову про секс.

 • . 4

  Проблема в тому, що сама тема розмови — секс — вже містить у собі натяк і пропозицію на продовження статевих стосунків. Тому спочатку треба обережно з’ясувати, чи взаємне потяг, наприклад: «Мені дуже тебе не вистачає. Я сумую за тобою. Я зовсім одна», і придумати привід для нової зустрічі. Якщо колишній хоче відновити сексуальні стосунки, цього буде достатньо. Простіше розмовляти про секс по телефону. Кілька простих правил, як вести розмову по телефону.

 • . 5

  Враховуючи, що співрозмовник невидимий, а, значить, не видно його реакції на почуте, по телефону зазвичай говорять більш розкуто і на будь-які теми без почуття сорому. При підготовці до розмови треба: 1. Визначити коло питань і перелік тем, які слід обговорити. 2. Підготувати шляхи відходу, якщо розмова не буде підтриманий: готові фрази типу «ой, зовсім забула тобі розповісти …». А тепер, як вивести на відверту розмову.

 • . 6

  Для цього треба відчути момент, з якого співрозмовнику стало цікаво, його, що називається, «зачепило». Тепер головне — підтримувати розмову на цьому рівні. Співрозмовник повинен відчувати, що він цікавий і доріг вам, що ви обов’язково збережете всі його почуті під час бесіди таємниці, що він неодмінно не тільки буде уважно вислуханий, але ще і отримає вашу підтримку, схвалення і правильні поради. Після таких одкровень можна вважати, що зближення з колишнім сталося.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :