Як почати розмову з покупцем?

як почати розмову з покупцем ?

Вам знадобиться
 • Гарний настрій
 • Уміння встановити контакт
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  В даний час багато консультанти та продавці не можуть швидко і якісно встановити контакт з покупцями. Сьогодні це одна з найактуальніших проблем для більшості малодосвідчених продавців, через це велика кількість товару може на довгий час затриматися на прилавках магазинів.

 • . 2

  Звичайно, для того, щоб швидко встановити контакт з покупцями потрібно чимало природних навичок і великий досвід спілкування з людьми різних категорій. Перед тим, як почати розмову з покупцем, необхідно приділити йому необхідну увагу, дати зрозуміти, що в будь-який момент йому готові допомогти. Багато починаючі консультанти вважають, що до клієнта потрібно підходити з розпитуваннями, як тільки він зайде в магазин.

 • . 3

  Ця думка помилкова, необхідно дати час оцінити основний асортимент продукції, тільки у разі виникнення питань починати діалог. При спілкуванні з покупцем не варто підходити надто близько, оптимальна відстань має становити не менше 1 метра. На початку спілкування необхідно привітати відвідувача, а так же представитися, при цьому обов’язково посміхнутися. Перед тим, як почати розмову з покупцем, необхідно уважно оцінити його характер.

 • . 4

  Найпростіші типи покупців, зазвичай, самостійно встановлюють контакт, інші — навпаки, вважають за краще відмовитися від діалогу з консультантами. Найцінніша рада для початківців продавців і консультантів — розробити власну тактику ведення бесіди з клієнтами, навчитися по-своєму оцінювати характер і переваги потенційних покупців.

 • . 5

  Важливо пам’ятати, що починати діалог потрібно так, щоб покупець захотів його продовжити, при цьому можна задавати різні «питання-зав’язки» щодо переваг і вимог до товару. Так само слід не забувати, що основний тон бесіди залежить від першої фрази, яка повинна бути ретельно обдумана.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :