Як почати розмову з хлопцем в реальному житті?

як почати розмову з хлопцем в реальному житті?

Вам знадобиться
 • Хлопець
 • Дівчина
 • Розмова
Інструкція
 • . 1

  Почати розмову з незнайомою людиною завжди представляє певну трудність. Ми ж не знаємо, як він відреагує на те, що хтось раптом вирішив проявити ініціативу і познайомитися з ним без його на це бажання. І потім не завжди буває доречним раптом почати приставати до людини, яка не подавав вам для цього жодного приводу. І все ж бувають ситуації, коли через удаваної скромності можна втратити свій шанс на справжню любов і щастя назавжди. А як почати розмову з хлопцем?

 • . 2

  Тут головне правильно подати першу фразу-звернення, тому що неправильний посил (і смисловий, і інтонаційний) може спровокувати непередбачену реакцію з його боку, назавжди відштовхнути хлопця, викликати в ньому приплив люті й обурення, може образити і образити його, і навіть зробити вас ворогами. Для початку слід добре розгледіти хлопця, поспостерігати за ним, якщо є така можливість, і спробувати визначити його психологічний тип, розрахувати можливу реакцію на ваше вторгнення в його життя, продумати шляхи відступу, а також спробувати подумки скласти план, як завести розмову.

 • . 3

  Для початку розмови є кілька варіантів: найбезпечніший — це задати небудь нейтральний, тобто не особистий, питання. Приклади з класики: котра година і як пройти (проїхати). Більш ризикований варіант допускає особисте звернення на різні теми від «привіт, ой, я вас з кимось переплутала», «ну і спека сьогодні» до «агов, хочеш познайомитися?». А далі треба дивитися на реакцію і оперативно вибирати тактику поведінки: продовжити в тому ж дусі, вибачитися і піти, спробувати відвести тему в інший бік, якщо стане зрозуміло, що стратегія як вести розмову визначена неправильно.

 • . 4

  Ризик не одержати відгук на своє звернення в общем-то невеликий. Більшість людей нічого не мають проти того, щоб вступити в короткочасний, ні до чого не зобов’язує контакт з незнайомою людиною. Та й не контакт це зовсім, просто інформаційний та емоційний обмін. А от чи буде у такого контакту продовження — напевно не знає ніхто, крім випадків прояви однієї зі сторін маніакальною наполегливості і настирливості. Складніше визначитися, як почати розмову з дівчиною.

 • . 5

  Реакції у дівчат на чиїсь загравання завжди непередбачувані і непояснені бо у дівчат постійно раптово змінюється настрій і емоції завжди переважають над розумом. Поки дівчина сама не вирішить, що цей хлопець їй симпатичний і не зробить крок назустріч, всі його зусилля можуть виявитися марними. А ось секрет, як її зацікавити з першої фрази, дуже простий: жодна дівчина не встоїть перед компліментами, похвалами і культурним, ввічливим, добрим ставленням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :