Як почати спілкування з дівчиною на сайті знайомств?

як почати спілкування з дівчиною на сайті знайомств?

Вам знадобиться
 • Аккаунт на сайті знайомств
 • Почуття гумору
 • Вдалі фото
 • Уміння робити компліменти
Інструкція
 • . 1

  В Інтернеті є багато сайтів знайомств, завдяки яким багато хто знаходить не тільки друзів, але і свою любов. Віртуальне спілкування більшості людей дається легше, ніж реальне. Але іноді буває дуже складно почати розмову, адже не завжди співрозмовник вказує в анкеті свої інтереси, хобі та захоплення. Особливо складно на перших етапах спілкування з дівчатами. Так як багато хто з них відразу відмітають всі спроби познайомитися, якщо їм щось не сподобається. Так як почати спілкування з дівчиною і не бути відкинутим після перших же фраз? Найважливішу роль відіграє сторінка потенційного кавалера. Потрібно, щоб було достатньо фото хорошої якості, на яких він повинен добре виглядати, щоб були помітні всі плюси його зовнішності і якомога менше мінусів. Далі потрібно ретельно вивчити її анкету. Звернути увагу на її фото, картинки, музику, статус, сімейний стан, вік і так далі. Це допоможе приблизно зрозуміти, що її цікавить і чим вона захоплюється. Вже після цього можна робити перші кроки. До речі, бажано, щоб цікавить особа була онлайн, так як почати спілкування в Інтернеті краще відразу, щоб потім не оновлювати постійно сторінку, чекаючи відповіді.

 • . 2

  Перше повідомлення не повинно бути банальним, типу, «Привіт, давай знайомитися!». Воно повинно заінтригувати дівчину. Наприклад, можна почати діалог так: «Вчора натрапив на твою анкету … Сьогодні вночі погано спав через те, що мене мучило одне питання …». Природно, їй стане цікаво, що ж ти хочеш запитати, тому від неї прийде відповідь повідомлення: «Який?». Далі можна написати будь-яке питання, що приховує в собі комплімент. Наприклад: «Як часто тебе в ЗАГС звати?». Це допоможе підняти їй настрій і продовжити розмову в більш вільній формі. Можна почитати спеціальну літературу, щоб дізнатися, як розвинути спілкування. А можна діяти інтуїтивно. Головне, підтримувати у співрозмовниці гарний настрій. Робити це можна за допомогою компліментів. Але не потрібно завалювати її повідомленнями про те, яка вона красива, розумна, струнка і так далі. Компліменти повинні бути витонченими і красивими. Інакше у неї може скластися відчуття, що її просто хочуть затягнути в ліжко.

 • . 3

  Як почати спілкування з дівчиною, вже зрозуміло, як же тепер запропонувати їй зустрітися? Під час першої розмови не варто запрошувати дівчину на побачення. Вона ні за що не захоче зустрічі, якщо хлопець буде наполягати на цьому і умовляти її. Краще зробити це ненав’язливо, наприклад, можна написати так: «До речі, завтра я йду на виставку виробів Хенд-Мейд, не бажаєш приєднатися? Буде цікаво!». Така форма дає дівчині можливість ввічливої відмови, який не буде неприємним і хлопцеві. Якщо вона погодиться, значить, потрібно починати готуватися до реальної зустрічі. Якщо ж ні, то не варто зневірятися, питати її, чому вона так вирішила, умовляти її і так далі. Краще дійсно сходити на виставку, бажано зробити пару фото, щоб відправити їх потім їй, розповідаючи, як було цікаво. Це збільшить ймовірність того, що від наступного запрошення вона не зможе відмовитися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :