Як почати спілкування з хлопцем, який тобі подобається?

як почати спілкування з хлопцем , який тобі подобається?

Вам знадобиться
 • Співрозмовник
 • Впевненість у собі
 • Словниковий запас
Інструкція
 • . 1

  Є безліч способів, як почати спілкування з хлопцем. Це не так складно, як здається деяким. Точкою зближення можуть стати спільні інтереси та захоплення. Не слід ставити перед собою завищених цілей, можна просто стати хорошими друзями. Можливо, у деяких вистачить сміливості на те, щоб «підлаштувати» дане знайомство, наприклад, зіткнувшись випадково. Або ще як варіант — спільні друзі. Способів познайомити — безліч.

 • . 2

  Ці поради допоможуть зрозуміти, як налагодити спілкування. По-перше, не слід боятися попросити прощення в потрібний момент, це не той випадок, де гордість ставиться на перше місце. По-друге, потрібно працювати над упевненістю в собі, адже часом горе гальмує процвітання відносин. Дівчата часто думають, що зустрічні кроки повинні слідувати тільки від протилежної статі, і це — велика помилка. Так ущемляються права один одного.

 • . 3

  Потрібно вивчити звички хлопця, дізнатися яким спортом він захоплюється, яку музику він слухає, розпитати його про кумедні історії з дитинства — проявити увагу і турботу. Таким чином можна зрозуміти, як стати цікавою в спілкуванні. Всі ми прекрасно знаємо, що хлопці не люблять зануд, власне як і хлопці нудних дівчат. Всім цікаві «живі» відносини, в яких завжди знайдеться тема для обговорення і не настане момент, коли доводиться «лити воду», щоб хоч якось підтримати розмову.

 • . 4

  Настають і такі моменти, коли дівчина розуміє, що варто залишити все так, як є. А як припинити спілкування, не образивши хлопця? Водити занос — не найкращий варіант, хоча один з поширених. Просто слід спробувати м’яко натякнути на те, що статус друзів або просто знайомих підходить більше, ніж закоханих. Потроху зменшити частку уваги, яка приділяється цій молодій людині.

 • . 5

  Сором’язливість — це покарання або навіть проблема для скромної людини. Такі люди найчастіше розвивають навички спілкування в Інтернеті, а потім застосовують їх у реальному житті. Можна спробувати взяти будь-які уроки у подруг, які в цій частині більш успішні. Може бути, вдасться знайти яку-небудь літературу, яка підкаже, як подолати страх спілкування, зробивши цей процес поетапним і послідовним. Важливо, не замикатися в собі і не залишатися наодинці зі своєю проблемою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :