Як почати знайомство з дівчиною в інтернеті, в контакті?

як почати знайомство з дівчиною в інтернеті, в контакті?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Бажання познайомитися
Інструкція
 • . 1

  В даний час віртуальні знайомства стають все більш популярними. Багато міцні відносини починаються саме з звичайного листування на сайті знайомств, в «асьці» або соціальних мережах. Але деякі хлопці не зовсім розуміють того, як почати знайомство з дівчиною в інтернеті, і часом зазнають невдачі, намагаючись зав’язати розмову. Насправді, познайомитися з дівчиною в мережі досить просто, для цього необхідно лише слідувати декільком простим правилам.

 • . 2

  Отже, з чого почати знайомство з дівчиною в інтернеті? Насамперед, потрібно вирішити, де ж цю саму дівчину шукати. Є кілька варіантів, які дозволяють людям познайомитися. Найпростіший варіант, — це сайти знайомств. Тут не потрібно «винаходити велосипед», дівчата приходять на такі сайти за тим же, навіщо і хлопці, тобто за знайомством. Але ось мета знайомства може бути різна і ось тут необхідно бути уважним. В анкеті користувач ресурсу зазвичай вказує мету знайомства і якщо мети дівчини не збігаються з цілями хлопця, то від такого знайомства краще відмовитися: найімовірніше, молодий чоловік тільки дарма витратить час. В інших же випадках, можна сміливо починати бесіду.

 • . 3

  Ще кілька місць, де пошук дівчини може увінчатися успіхом — це соціальні мережі і «аська». Соціальні мережі хороші тим, що там можна здійснити пошук, задавши всі необхідні параметри: місце проживання, вік, сімейний стан і навіть інтереси. Теж можна зробити і в «асьці». Після того, як знайдено декілька відповідних дівчат, можна спробувати зав’язати з ними розмову. Але слід пам’ятати, що далеко не всі дівчата шукають нових знайомств, тому можна отримати достатньо грубий відмову. Втім, засмучуватися не варто, адже з декількох дівчат хоча б одна захоче поспілкуватися.

 • . 4

  Починаючи знайомство з дівчиною в інтернеті, важливо розуміти, що банальне «привіт» навряд чи когось зацікавить. Хлопцеві варто продумати цікавий початок розмови. Наприклад, можна, перед початком розмови вивчити анкету дівчини, уважно розглянути її фотографії, а потім задати будь-яке питання, пов’язаний з ними. Наприклад, «А де це ти відпочивала?» або «Який фотограф тебе знімав?»

 • . 5

  Якщо спілкування з дівчиною успішно зав’язалося, то тепер потрібно тільки підтримувати розмову. Хлопцеві слід задавати питання, дівчина повинна відчувати, що вона цікава молодій людині. Крім того, можна зробити кілька невинних компліментів, а також проявити своє почуття гумору. Але от непристойно жартувати ні в якому разі не варто. Не можна також з перших фраз натякати на постіль чи переходити на занадто розв’язаний тон.

 • . 6

  Якщо бесіда триває успішно кілька днів, то можна запропонувати зустрітися і в офлайні. Якщо ж розмова протікає мляво, дівчина відповідає на питання неохоче, то варто спробувати познайомитися з іншою представницею прекрасної статі. Взагалі, при знайомстві в інтернеті ніколи не варто обмежуватися однією анкетою, краще спілкуватися відразу з кількома дівчатами. У такому випадку хлопець зможе домогтися максимально швидкого результату, адже хоча б одна дівчина напевно відповість взаємністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :