Як почати зустрічатися з дівчиною?

як розпочати зустрічатися з дівчиною ?

Вам знадобиться
 • Почуття гумору
 • Галантність
 • Наполегливість
 • Щирі почуття
 • Дівчина
Інструкція
 • . 1

  Любов — це прекрасно, проте особливо зворушливо це почуття проявляється в юному віці. Кожен юнак мріє зустріти свою другу половинку в надії провести з нею все життя. Як правило, до РАГСу справа доходить тільки з «половинкою № 10 або навіть № 20», але будь-яка закохана панночка вірить, що вона остання. Однак не завжди так просто закрутити запаморочливий роман, а багато хлопці роками ламають голову над питанням, як почати зустрічатися з дівчиною. У деяких випадках проблема стає настільки глобальної, що представники сильної статі просто зациклюються на своєму прагненні, відлякуючи від себе всіх знайомих і незнайомих спокусниць.

 • . 2

  Насамперед, потрібно визначитися з об’єктом симпатії і вибрати для себе ту єдину обраницю, з якою не захочеться ніколи розлучатися. Вибирати потрібно ретельно, але часто рішення приходить само собою, а називається воно «любов з першого погляду». Коли ж «потенційна жертва» знайдена, не варто затягувати зі знайомством, а то охочих може виявитися багато. Основне завдання хлопця — зробити знайомство веселим і незабутнім, щоб вона, щоразу відтворюючи в пам’яті першу зустріч, мимоволі усміхалася. Це вірний шлях до успіху. Однак одного знайомства мало, тому не варто сидіти, «звісивши лапки».

 • . 3

  На правах нового знайомого хлопець може взяти у дівчини номер телефону, а також уважно розпитати про її захоплення, інтереси і пристрастях. Перша зустріч має пройти в ненав’язливій обстановці, а нова знайома просто зобов’язана отримати масу хороших вражень і прекрасний настрій. Якщо знайомство пройшло успішно, затягувати з побаченням не варто, як кажуть, важливо слідувати «за гарячими слідами» або «протоптаною стежкою». Запрошуючи дівчину на побачення, важливо підібрати такі аргументи, щоб вона не змогла відмовитися, при цьому була вельми заінтригована новою зустріччю.

 • . 4

  Ну от саме на такий романтичної зустрічі все і вирішиться. В одних випадках іскра між потенційними закоханими пробігає практично миттєво, а в інших — ще потрібно буде висікати з каменю. Ось цим і можна зайнятися на першому побаченні. Отже, що ж важливо знати закоханому хлопцеві? Будь-яка дівчина любить квіти, але ще більше обожнює отримувати великі оберемки троянд або навіть польових квітів. Крім того вона вважає за краще галантних і ввічливих кавалерів, які вчасно вміють і бесіду підтримати, і доречну жарт повернути, і на руках до будинку донести. Будь спокусниця не любить паузи в діалозі, бо така «хвилина мовчання» приносить тільки розчарування і втрату інтересу до співрозмовника.

 • . 5

  Про що говорити? Вульгарності і чорний гумор — не найкраща тема для розмови з сподобалася дівчиною, тому рекомендується стежити не тільки за своєю мовою, а й за усім сказаним, в іншому випадку панночку можна відштовхнути від себе. Ідеальним варіантом є діалог «про життя», так сказати. Наприклад, можна поцікавитися її захопленнями, прагненнями, досягненнями та планами на майбутнє. Коли ж вона почне коротко викладати свою біографію, зробити зацікавлений вигляд і інтенсивно запам’ятовувати саме ті уривки фраз, які викликають у неї найбільші емоції. Це необхідно для того, щоб при нагоді ввернути в розмову парочку її цитат, даючи зрозуміти, чо суть бесіди дуже захоплююча.

 • . 6

  Кожна дівчина любить поговорити, а завдання чоловіка — підтримати такий деколи безглуздий розмова, даючи зрозуміти, що між вами багато спільного. Тоді і ні про які незручних паузах хвилюватися не прийде, а невимушена бесіда помітно зблизить. Після такого захоплюючого і жвавого вечора можна не сумніватися, що ще одне побачення обов’язково відбудеться, хоча б тому, що ще не все теми були переговорені. Повернувшись додому, варто подзвонити своїй обраниці і дізнатися її враження, даючи зрозуміти, що ви завжди відкриті для спілкування і готові обговорити будь-які «нюанси».

 • . 7

  І останнє: щоб почати зустрічатися з дівчиною, не потрібно з нею довго дружити, оскільки в один прекрасний момент вона й справді сприйме нового знайомого, як друга, не збираючись заводити з ним ніякі стосунки. Так що діяти рекомендується рішуче, інакше можна упустити свій шанс на щирі романтичні стосунки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :