Як почистити авто кондиціонер самостійно?

як почистити авто кондиціонер самостійно?

Вам знадобиться
 • Спеціальний пінний аерозоль в балончику з розпилювачем
 • Стандартний набір інструментів водія
 • Акуратність
 • Уважність
Інструкція
 • . 1

  Для початку необхідно забезпечити доступ до випарника. Залежно від марки машини це можна буде зробити з під капота або безпосередньо з салону. Крім того, можна скористатися дренажною трубкою, призначеної для зливу конденсату. Цей спосіб — вкрай незручний, оскільки вимагає підняття машини. Незважаючи на це, багато зупиняються саме на останньому варіанті очищення. Загалом, водій для того що б визначитися, як почистити авто кондиціонер, самостійно повинен вибрати оптимально відповідний для нього спосіб.

 • . 2

  Далі, необхідно включити обігрівач і в перебігу декількох хвилин прогріти двигун. Це необхідно для того, що б підсушити випарник. Якщо очищення проводиться за допомогою дренажної трубки, доцільно підставити під неї ємність. Потім встановлюється регулятор температури — на середню позначку, розпорошується близько трьох чвертей рідини з аерозолю на випарник. Заглушаємо двигун. Залишки рідини слід розпорошити в дефлектори вентиляції, що знаходяться в салоні. Даємо рідини «подіяти», і знову прогріваємо двигун.

 • . 3

  Правильно проведена чистка кондиціонера авто дозволить забути про всі відповідних проблемах на строк до трьох місяців. Якщо перед паркуванням систему кондиціонування відключати, а систему обігрівання включати на максимальну потужність, можна надовго продовжити час роботи кондиціонера.

 • . 4

  У випадку, якщо вищевказані дії не дали результату, залишається вдатися до механічного способу очищення — ручному. У цьому випадку, кондиціонер витягується з машини і розбирається на частини. Процедура досить складна і вимагає допомоги професіонала.

 • . 5

  Своєчасно проведена процедура очищення кондиціонера допоможе уникнути наслідків у вигляді характерного неприємного запаху і / або подачі гарячого замість холодного повітря. Надлишок вологи в кондиціонері сприяє розмноженню шкідливих мікроорганізмів, що в свою чергу може позначитися на здоров’ї легенів у людей, регулярно знаходяться в подібних умовах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :