Як почистити гребінець з натуральною щетиною?

як почистити гребінець з натуральної щетиною?

Вам знадобиться
 • Волога серветка
 • Пластмасовий гребінь
 • Шампунь
 • Поролонова губка
Інструкція
 • . 1

  Гребінець — необхідна річ на туалетному столику, в косметичці, шухляді робочого стола. Цей предмет гігієни допомагає зберігати охайний вигляд зачіски, доглядати за волоссям. Але гребені і щітки для волосся і самі потребують догляду. У містах, де зміг і пил в достатку, мити гребінець треба хоча б раз на тиждень. При розчісуванні облом волоски залишаються на виробі, і вже через пару днів використання виникає питання — як почистити гребінець?

 • . 2

  Залежно від обставин можна використовувати різні способи. У похідних умовах допоможуть вологі серветки. З їх допомогою особливо зручно чистити гребені з рідкими зубцями. Волосся з натуральної гребінця треба видаляти кожен день. Це можна робити невеликим пластмасовим гребінцем або спеціальною щіткою для чищення гребінців. В арсеналі, призначеному для догляду за волоссям, обов’язково має бути кілька гребінців і щіток.

 • . 3

  Як вибрати гребінець для розплутування волосся, і яка щітка потрібна для масажу голови? Розплутувати волосся краще рідкісним гребенем з округленими зубцями, а от для масажу голови, розчісування волосся з метою додання їм блиску та видалення пилу використовують щітки з натуральної щетини (наприклад, кабана). Чим товщі волосся, тим більш жорстку щітку можна вибрати. Для тонких ослабленого волосся щітка повинна бути м’якою.

 • . 4

  Однак на натуральній щетині швидко скупчуються жир і бруд. Як мити гребінець? Для миття щіток з натуральної щетини будуть потрібні вода і декілька крапель звичайного шампуню для волосся. Розподілити шампунь зручно поролоновою губкою. Перед миттям можна потримати гребінець 10 — 15 хвилин у суміші 3% оцту з водою у співвідношенні один до одного. Таким способом можна досягти легкої дезінфекції, і це додатковий спосіб попередження появи лупи.

 • . 5

  Знаючи як вибрати гребінець для волосся, можна сміливо йти в магазин. Асортимент гребінців в магазинах дуже широкий. Користуючись простими правилами, легко не помилитися з вибором. Для розчісування вранці і ввечері — щітка з натуральної або змішаної щетини, для розплутування волосся — силіконовий або карбоновий гребінь з рідкими зубцями; підійде і дерев’яна гребінець. Циліндрична з отворами або «скелетна» щітки — хороший вибір для укладання феном.

 • . 6

  Щоб продовжити термін служби, не потрібно забувати як доглядати за гребінцем. Очищати гребінець від волосся бажано щодня і раз на тиждень — мити з миючим засобом. Крім того, гребінець не варто використовувати більше півроку. Мікротріщини, відколи в дереві і пластмасі, обламування наконечників — сигнал про необхідність заміни гребеня або щітки. Перед першим використанням новий гребінець необхідно продезінфікувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :