Як почистити організм активованим вугіллям?

як почистити організм активованим вугіллям ?

Вам знадобиться
 • Активоване вугілля
 • Вода
 • Консультація спеуціаліста
Інструкція
 • . 1

  Про корисні властивості активованого вугілля знають навіть діти, адже саме цей сорбент в найкоротші терміни усуває всі проблеми з травленням, а також врегулює роботу органів ШКТ. Однак, як з’ясувалося, його можна також використовувати і в профілактичних цілях для якісного чищення організму від токсинів, шлаків та інших «органічних забруднень». Даний медичний препарат широко використовується, як в офіційній, так і в альтернативній медицині, але в даній статті увагу акцентовано на його здатності продуктивно очищати організм. Так як же домогтися такого ефекту?

 • . 2

  Перед тим як почистити організм активованим вугіллям, не завадить проконсультуватися з лікарем, хоча справедливо зауважити, що даний медикамент не має протипоказань і побічних ефектів. Говорити ж про його високу ефективність не доводиться, але, тим не менш, він швидко адсорбує токсини з ШКТ, сприяючи їх безперешкодному виходу з організму. На жаль, активоване вугілля але не очищає кров, не покращує стан м’язової системи і не оздоровлює шкірні покриви людини. Так що на питання, як почистити кров в організмі, чорна таблетка «не знає відповіді».

 • . 3

  Але повернемося все-ж до продуктивного виведенню шлаків, а застосування активованого вугілля вважається найбільш простим і дешевим способом досягнення бажаного результату. Отже, протягом двох тижнів рекомендується регулярно пити сорбент за наступною схемою: разова доза вранці і ввечері, запивати яку рекомендується великим обсягом води. Важливо: разова доза розраховується, виходячи з однієї таблетки на 10 кг живої ваги. Наприклад, людина важить 65 кг, тоді йому за раз покладено випивати по 6, 5 чорних таблеток вранці і стільки ж увечері. Однак у період чистки важливо дотримуватися і певної дієти. Також корисно знати, як вивести калій з організму.

 • . 4

  При регулярному виконанні даної процедури також необхідно дотримуватися певних правил, щоб посилити бажаний ефект. Наприклад, важливо тимчасово перейти на вегетаріанську їжу, а також щодня вживати молочну продукцію, забезпечуючи організм корисними для травлення бактеріями. Крім того, прийом сорбенту не рекомендується поєднувати з вживанням інших лікарських засобів, або розділяти години прийому. В іншому очистити організм активованим вугіллям також просто, як вивести канцерогени з організму за допомогою того ж медикаменту.

 • . 5

  Незважаючи на те, що запропонований сорбент абсолютно нешкідливий, регулярно зловживати запропонованими дозами не рекомендується, оскільки він помітно знижує адсорбцію з ШКТ білків, жирів, вітамінів, гормонів та інших поживних речовин, провокуючи тим самим гіповітаміноз . Також чорна таблетка допомагає вирішити проблему, як вивести нітрати з організму, а її ефективність перевірена вже не одним десятиріччям.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :