Як почистити пальто з драпу перед сезоном?

як почистити пальто з драпу перед сезоном?

Вам знадобиться
 • Щітка
 • Плічка
 • Хліб житній
 • Ручний отпариватель
 • Щітка з мікрофібри
 • Бальзам-ополіскувач
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж задаватися питанням як почистити пальто з драпу необхідно дуже уважно вивчити інформацію, зазначену на бирці вироби. Пальто вішається на плічка, після чого ретельно чиститься щіткою, при цьому напрямку руху повинні бути по ворсу. Ідеальним варіантом для цього буде овальна щіточка з густим ворсом, так як вона не тільки добре чистить, але також її зручно тримати в руках. Після того, як буде видалений весь сухе сміття, долоню змочується чистою водою і проводиться по поверхні пальто, щоб прибрати всі залишилися ворсинки. З цією метою можна буде використовувати і вологу губку.

 • . 2

  Отже, як чистити кашемірове пальто самостійно в домашніх умовах? Для чищення кашемірового пальто можна використовувати м’якоть житнього хліба. Виріб розкладається на рівній поверхні, після чого на нього кришиться хліб і утворилися крихти акуратно скочуються в колобки. Таким чином забирається пил та інші забруднення з поверхні виробу. Наприкінці треба очистити пальто від крихт і бруду за допомогою щітки. При необхідності таку процедуру можна повторити два рази.

 • . 3

  Знаючи як отпарить пальто можна значно спростити процес чищення виробу. Щоб видалити засохлі плями необхідно використовувати спеціальне синтетичне засіб для прання вовняних виробів. Пальто розкладається на рівній поверхні, після чого присипається зверху сухим порошком і змітається вологою щіткою. За допомогою такої сухої прання можна «освіжити» драп і виріб буде виглядати як нове. Перед початком чищення варто ознайомитися з інформацією про те, як зваляти пальто.

 • . 4

  Сильно в’їдаються плями можна відіпрати за допомогою спеціального бальзаму-ополіскувача для білизни або засоби для замші. Позитивні результати дає чищення драповому пальто з використанням щітки з мікрофібри, що має повертати голівку. Пальто вішається на тремпель, ретельно розправляються всі складочки. Щітка занурюється в бальзам і акуратно очищається поверхню виробу від бруду, при цьому напрямки мають бути в бік зростання ворсу. Після того, як пальто буде очищення, щіточка змочується в чистій воді і ще раз опрацьовується поверхню виробу. Знаючи як випрати вовняне пальто можна не тільки заощадити на хімчистці, а й продовжити «життя» улюбленої речі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :