Як почистити пальто з кашеміру: простий спосіб

як почистити пальто з кашеміру : простий спосіб

Вам знадобиться
 • Пальто
 • Шеткі
Інструкція
 • . 1

  Пальто не тільки відмінно зігріває в холодний період часу, а й чудово виглядає. Тому найчастіше, в гардеробі людини можна знайти кілька пальто, різного кольору і якості. Прання подібного вироби небажана, навіть на етикетках до пальто завжди існують точні показники до чищення залежно від того, з чого конкретно зроблено це пальто.

 • . 2

  Як почистити пальто з кашеміру. Пальто з кашеміру відрізняється своєю високою якістю. Найчастіше воно завжди зберігає свій первинний зовнішній вигляд, рідко мнеться і не втрачає свого природного кольору. Але воно також відоме своїми мазкими якостями. Для його чищення можна просто розсипати на всьому пальто шматочки хліба, і скачуючи їх, зібрати всі ворсинки. Після пройтися по ньому вологою ганчіркою, і пальто знову блищить чистотою!

 • . 3

  Як відіпрати пальто. Пальто перуть дуже трепетно. Якщо віддати перевагу машинне прання, то слід встановити найслабший режим прання, при цьому обов’язково виключити режим віджимання. Але самої дбайливої буде, звичайно, ручне прання. Для цього варто замочити пальто в теплій воді на півгодини і, акуратно стискаючи, повісити на вішалку.

 • . 4

  Як прати драпове пальто. Драпове пальто не є виключенням з правил, тому воно також може втратити свій зовнішній вигляд, за бруду і пилу. Найкраще, звичайно, віддати пальто в хімчистку. Але, якщо рішення почистити пальто на дому, непохитне, то варто поставитися до цього дуже серйозно. Драпове пальто ні в якому випадки не можна прати в машинці! Можна намилити губку, використовуючи теплу воду, і злегка пройтися нею по речі, потім почистити залишки мила теплою водою.

 • . 5

  Як прати пальто з поліестеру. Для того, щоб випрати пальто з поліестеру, слід замочити його в холодній воді 20 C і залишити отмачиваться на годину. У пральній машинці можна вибрати «ручний режим», відключивши при цьому нагрівання і віджимання. Сушити пальто тільки на вішалці.

 • . 6

  Як погладити пальто. Найкраще пальто взагалі не гладити, а повісити у вологому приміщенні, і воно саме, через деякий час, випрямиться. Але, якщо справа термінова, то гладити пальто слід дуже уважно, підставивши з двох сторін марлю або ганчірку, легкими рухами проводячи праскою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :