Як почистити пістолет для піни швидко?

як почистити пістолет для піни швидко?

Вам знадобиться
 • Змивка для піни
 • Металевий дріт
 • Дрантя
Інструкція
 • . 1

  Як почистити пістолет для піни швидко? При роботі з піною потрібно робочий інструмент, завдяки якому можна здійснити закладення щілин в новому, встановленому дверному або віконному блоці. Для того, щоб розглянути питання, як почистити пістолет для піни, потрібно розуміти, що собою являє робочий інструмент і які функції він виконує.

 • . 2

  Наприклад, балони з сумішшю можуть мати два види, один з яких здійснює подачу рідини через пістолет і другий, який вимагає всього лише пластикової трубки. Обидва варіанти дуже схожі, тому як подача здійснюється через канал. Після роботи необхідно зробити чистку інструменту і для виконання цих дій необхідно знати, як зняти монтажну піну.

 • . 3

  Пістолет, яким є лише пластикова насадка може прийти в непридатність і тому необхідно її промити. Для цього знадобитися очищувач піни, який впорскується в трубку і роз’їдає залишки піни, тим самим здійснюючи промивку інструменту. Після чого миється головка подачі рідини, яка знаходиться на самому балоні.

 • . 4

  Розглядаючи тему, як очистити будівельну піну, слід врахувати, що прочищення пластикової насадки можна виконати і іншим способом. Це робиться досить просто, використовуючи підручний матеріал. Металевий дріт прекрасно підходить і на її кінець намотується дрантя, після чого вставляється в трубку і простягається через неї. Таким способом можна легко прочистити канал і використовувати його надалі.

 • . 5

  Робочий інструмент з металу, є професійним і відмити його важче, тому необхідно зрозуміти, як розібрати пістолет для піни і почистити. Він має рукоять, трубку і балонів-тримач, через який надходить будівельна рідину. Все це необхідно добре помити після застосування в роботі та для цього знадобитися очищувач піни.

 • . 6

  Змивка розпорошується на інструмент і протирається дрантям, при цьому роблячи інструмент ідеально чистим. Далі необхідно розглянути, як очистити монтажну піну, яка знаходиться безпосередньо всередині трубки. Для цього робляться такі кроки, на місце балона з будівельною рідиною, встановлюється смивка, після чого натискається кнопка подачі та вміст очищувача проникає в канал. Таким способом здійснюється чистка пістолета зсередини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :