Як почистити посудомийну машину від накипу?

як почистити посудомийну машину від накипу?

Вам знадобиться
 • Лимонна кислота
 • Засоби з антинакипін
Інструкція
 • . 1

  У наш час все більше число господинь активно користуються посудомийними машинками, аргументуючи це їх зручністю, мобільністю і функціональністю. Тому знати про те, як почистити посудомийну машину, просто необхідно. Всі ми знаємо, що при частому використанні будь-якої побутової техніки вона зношується. Власне кажучи, посудомийна машина відноситься якраз до того числа побутової техніки, яка використовується вкрай часто. І тому вкрай часто ми можемо спостерігати таке неприємний наслідок, як накип. Накипом є такий осад, який утворюється на стінках посудомийних машин в результаті розкладання солі на вуглекислі гази і неразлагающиеся опади. Саме ці опади ми і можемо спостерігати на стінках машинок.

 • . 2

  Лимонна кислота — універсальний засіб проти накипу догляді за такою технікою важливо все: і те, як правильно завантажити посудомийну машину, і те, які засоби використовуються для неї. Звичайно, можна використовувати масу матеріалів, які пропонують нам ринок і сучасні засоби масової інформації. Але зараз ми розглянемо народні засоби, завдяки яким будь-яка посудомийна машина буде виблискувати, як нова. Найдешевшим варіантом є лимонна кислота, яку можна знайти практично в будь-якому продуктовому, а також господарському магазині. Кількість лимонної кислоти залежить від того, коли останній раз посудомийна машина чистилася. У середньому цей показник може варіювати від 200 до 400 грам. Слід насипати лимонну кислоту в машинку і просто призвести процес миття, так само, як при звичайній мийці посуду.

 • . 3

  Заходи предосторожностіТем, хто зовсім недавно обзавівся подібної побутовою технікою і зараз намагається зрозуміти, як користуватися посудомийній машиною Bosch або будь-який інший, слід дотримуватися запобіжних заходів, звертаючись з лимонною кислотою. Обов’язково після використання даного засобу слід повторити процес миття, але з абсолютно чистою водою, для того щоб прибрати залишки лимонної кислоти з машинки. Не варто плутати лимонну кислоту з оцтовою і використовувати останню. Оцтова кислота містить хімічні елементи, які можуть зашкодити вашій посудомийній машинці. А також використання оцтової кислоти дає вкрай неприємний запах. Плюс вона може стати причиною багатьох проблем в роботі техніки, і тоді доведеться замість інформації по догляду за машиною шукати матеріали про те, як розібрати посудомийну машину.

 • . 4

  Профілактика проти накіпіМожно також використовувати засоби, які містять так званий «антинакипін». Їх можна придбати в будь-якому магазині побутової хімії, порадившись з консультантом. Різниця в тому, що лимонна кислота прибирає вже утворилася накип, а кошти з антинакипін запобігають її появу. Ті, хто тільки розібрався з тим, як встановити посудомийну машину Bosch або іншу подібну техніку, можуть сміливо купувати містять антинакипін кошти. Їх потрібно додавати під час миття посуду. Єдиний мінус — їх не можна використовувати занадто часто, інакше деякі хімічні елементи можуть перейти на посуд, що негативно позначиться на здоров’ї мешканців будинку. Тому їх слід використовувати тільки в профілактичних цілях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :