Як почистити праска від нагару?

як почистити праска від нагару ?

Вам знадобиться
 • Сіль
 • Шматок щільного паперу
 • Сірниковий коробок
 • Оцет
 • Олівець для чищення праски
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб очистити праска, знадобиться взяти аркуш паперу або щільної тканини, на які насипається невелика кількість простий солі. Потім включається праска і як тільки він нагріється, треба пропрасувати сіль на папері (тканини), поки повністю не піде весь нагар. Щоб підвищити ефективність даного методу, необхідно на тертці натерти просту парафінову свічку, після чого змішати парафін з сіллю. Якщо праска почорнів від нагару, можна скористатися даними способом.

 • . 2

  Отже, далі береться парафінова свічка і щільно загортається тканиною, після чого цим протирається забруднена поверхня праски. З часом почне плавитися свічка, через що робоча поверхня праски трохи нахиляється, причому нахилити треба таким чином, щоб на спеціально підкладений піддон стікала вся рідина. У першу чергу це відноситься до тих моделям праски, які мають функцію пара. Це дуже важливо, так як парафін може потрапити в отвори на підошві праски, а під час прасування забруднити постіль. Наприкінці чищення необхідно повністю видалити всі залишки парафіну. Також в боротьбі з нагаром допоможуть сучасні засоби для чищення праски.

 • . 3

  Для чищення праски можна використовувати просту кухонну сіль, яка акуратно загортається в марлю, заздалегідь складену в декілька шарів, після чого таким компресів гарненько протирається вся забруднена поверхню. Найбільш ефектною дана методика є в тому випадку, якщо під час чищення праска буде нагріватися. Дуже легко почистити праска від нагару таким чином, щоб під час прасування не зіпсувати хороші речі.

 • . 4

  Забруднену поверхню праски необхідно посипати невеликою кількістю солі, після чого праска ретельно протирається вологою ганчірочкою, поки повністю не втечуть всі плями і мають забруднення. В кінці процедури, підошва праски гарненько витирається сухою ганчірочкою. Такий спосіб чищення рекомендується використовувати, якщо нагар з праски забирається регулярно, тому що занадто великі забруднення прибрати буде таким методом дуже важко.

 • . 5

  Очистити нагар можна з використанням сірникової коробки — смужкою сірки обробляється підошва праски, коли він добре нагріється. Для чищення можна застосовувати перекис водню 3-х відсотків. У перекису гарненько вимочується чиста ватка, після чого обробляються забруднені місця. Ватку можна змочити в оцті або ацетоні, після чого обробити забруднену поверхню, а як тільки нагар відшарується, праска протирається шматочком вовни. Потім праска ставиться забрудненої поверхнею на ганчірочку, просочену оцтом, а вранці протирається сухою ганчіркою.

 • . 6

  Також для чищення можна використовувати спеціальний олівець для очищення праски, який використовувати треба в точності з інструкцією. Праска повинен хорошеньконагреться, після чого нагар обробляється олівцем і протирається чістойтряпочкой. Після такої чистки праска стане ідеально чистим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :