Як почистити світле пальто: корисні хитрощі

як почистити світле пальто: корисні хитрощі

Вам знадобиться
 • Засіб для чищення меблів, килимів, салону автомобіля
 • Сухий пральний порошок
 • Праска з режимом відпарювання або спеціальна ручна сушка
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж замислюватися над питанням, як почистити світле пальто, необхідно уважно вивчити ярличок на виробі, щоб дізнатися, чи можна його прати чи ні. У тому випадку, якщо прання заборонено, тоді краще всього скористатися послугами професіонала і віддати річ в хімчистку.

 • . 2

  Для початку треба уважно оглянути виріб і визначити, наскільки сильно воно було забруднено. Можливо, буде достатньо його злегка освіжити, можна просто обробити залисніли плями, а у разі необхідності повністю випрати. Саме тому так важливо знати, як почистити пальто будинку, щоб продовжити термін служби виробу.

 • . 3

  Кашемірове або драпове пальто рекомендується чистити за допомогою спеціального засобу для чищення килимів. Отже, як випрати кашемірове пальто? Підійде не тільки засіб для килимів, але і рідина, використовувана для чищення м’яких меблів або салону автомобіля. На тканину наноситься піна і залишається на час, поки повністю не висохне, після чого засохле засіб видаляється за допомогою щітки і виріб добре витрушує.

 • . 4

  Якщо знати, як вивести пляму з пальто, можна надати виробу первозданний вигляд. Для чищення драповому пальто можна використовувати ще один спосіб — пальто вішається на плічка, після чого ретельно очищається щіткою (рухи повинні бути спрямовані по «зростанню» ворсу). Потім змочується рука водою і з поверхні пальто забирається залишився ворс.

 • . 5

  Мало хто знає, як почистити пальто з вовни, хоча це дуже проста процедура. Отже, на рівній поверхні розкладається виріб, після чого зверху на нього насипається небагато сухого прального порошку і пальто протирається щіткою, при цьому особлива увага приділяється проблемним місцям, тобто там, де є плями. При пранні вироби варто пам’ятати про те, що якщо підкладка іншого кольору, тоді є ризик її линьки, в першу чергу, це відноситься до світлих речей. Сушити пальто треба тільки на плічках, а якщо є необхідність механічної сушки, тоді можна використовувати праска з режимом пара або спеціальну ручну сушку. Гладити пальто треба тільки через шар вологої тканини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :