Як почистити золотий ланцюжок?

як почистити золотий ланцюжок?

Вам знадобиться
 • Золотий ланцюжок
 • Миючий засіб
 • Зубна щітка
Інструкція
 • . 1

  Ручне миття. Очистити золотий ланцюжок досить просто. Для цього можна використовувати самі звичайні підручні засоби. Для початку очищення покладіть золоті прикраси в теплу воду і додати кілька крапель м’якого засобу для миття посуду. Спіньте рідина пальцями. Для ретельного очищення, використовуйте м’яку щітку, дуже добре підійде зубна щітка з м’якою щетиною.

 • . 2

  При очищенні потрібно не докладати сильного тиску, щоб не пошкодити деталі. Даний спосіб, як чистити золотий ланцюжок, ефективний і позбавляє прикраса від нальоту і темних плям. Іноді можна використовувати зубну пасту або соду для випічки. Але в їх застосуванні слід бути гранично обережними, оскільки вони можуть бути абразивні. Прополощіть золотий ланцюжок теплою водою, а потім насухо витріть м’якою тканиною.

 • . 3

  Не використовуйте паперові рушники або тканини, для того що б висушити виріб, так як вони можуть містити частки з дерева, які можуть залишати незначні сліди. Машина для мийки. Якщо ручне миття не дає бажаних результатів, то ефективним способом, як очистити золотий ланцюжок, є використання машини для очищення золота. У деяких випадках це може бути необхідним.

 • . 4

  Автоматичне обладнання для очищення, таке як ультразвукові очищувачі, можна придбати в ювелірних магазинах. Ці продукти зазвичай поставляються з очищає рідиною, яка може бути використана з застосування машини або без. Інші методи включають пароочищувачі та іонні очищувачі, які можна придбати на спеціалізованих сайтах.

 • . 5

  Полірування. Шукаючи спосіб, як почистити золотий ланцюжок, можна застосовувати полірування. Полірування ювелірних виробів є останнім кроком в процесі очищення і може бути зроблена м’якою, чистою тканиною. При поліруванні потрібно використовувати прямі, а не кругові рухи, це допоможе вам уникнути створення видимого узору на золоті.

 • . 6

  Після очищення і поліровки золотого ланцюжка, зберігайте її в тканинному футлярі або в окремому місці, якщо ви її не носите. Це дозволить забезпечити збереження вироби, і воно не подряпається або заплутатися з іншими ювелірними виробами. Будьте впевнені, що золото є повністю сухе перед зберіганням, оскільки через вологи може статися потускнение.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :