Як подати на апеляцію на ЄДІ?

як подати на апеляцію на єді?

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Форма апеляції ( 2 примірники)
Інструкція
 • . 1

  Після того, як в РФ ввели нову форму здачі випускних іспитів, а саме ЄДІ — підсумкову атестацію, почастішала подача заяв на повторну перевірку робіт. Апеляцію можна подавати в тому випадку, якщо були порушення в процесі проведення ЄДІ. Другий варіант — це подача апеляції за результатами ЄДІ, якщо вони не влаштовують учня. Якщо він бажає оскаржити свою оцінку, то це можна зробити на протязі двох днів після розголосу результатів іспиту. Треба врахувати те, що два дні повинні бути робочими, воскресіння не вважається. Якщо випускника не влаштували екзаменаційні варіанти або він сам припустився помилки в заповненні бланків, якщо він не слідував інструкціям — апеляція не можливе. Таким чином, подавати апеляцію можна лише у двох випадках: порушення процесу проведення ЄДІ, незадоволення своєю оцінкою. По двох цих випадків працює дві різних комісії.

 • . 2

  Якщо подається апеляція про проведення ЄДІ, потрібно два її примірника. Обидва папери даються представнику ДЕК, який потім розглядає і підписує їх, повертаючи один примірник учневі, а інший примірник передаючи в конфліктну комісію. Учень буде проінформований про дату співбесіди. Комісія складатиметься з представників пункту прийому іспиту, медичних співробітників, представників правоохоронних органів. Можуть бути залучені й громадські спостерігачі. Питання вирішується не більше двох робочих днів. В результаті розгляду апеляція може бути відхилена або прийнята. У другому випадку — оцінка випускника анулюється. Йому дають можливість переписати ЄДІ з даного предмету в будь-який інший день, коли проходить його здача за загальним розкладом.

 • . 3

  Другий варіант подачі апеляції — якщо учня не влаштовує оцінка. Подача апеляції проходить в тому ж самому порядку. Тільки на процедуру розгляду апеляції потрібно приходити з паспортом і перепусткою. Пропуск повинен мати на собі печатку «Бланки ЄДІ здані». Так само можливий і штамп Пункту Прийому Іспиту. На даній апеляції учень може бути присутнім один, зі своїми батьками або законними представниками. Його батьки можуть прийти і без нього. Дана апеляція за бажанням випускника може бути розглянута за його відсутності. Розгляд відбувається на протязі чотирьох робочих днів. У результаті апеляція може бути або відхилена, або прийнята. Оцінка може бути як підвищена, так і знижена. Робота переперевіряється цілком, чернетки, які учень використовував на іспиті, не розглядаються. Апеляція на ЄДІ — справа часте. Не можна втрачати впевненість перед комісією, якщо є впевненість, що оцінка занижена.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :