Як подати на розлучення (Україна)?

як подати на розлучення ( україна)?

Вам знадобиться
 • Вільний час
 • Держмито
 • Пакет документів
Інструкція
 • . 1

  На жаль, сьогодні часто більша частина подружніх відносин у нашій країні та за її межами закінчується процесом розлучення. У цьому випадку обом подружжю слід бути грамотними з юридичної сторони даного питання. Однак, сьогодні все ж з’являються питання, як подати на розлучення, де взяти бланк на держмито і т. д.

 • . 2

  Наприклад, на Україні шлюб може бути розірваний тільки у двох державних інстанціях: ЗАГС і суд. В незалежності, є дане бажання обопільним чи ні. Найлегшим варіантом прийнято вважати розірвання шлюбу через органи РАЦС, коли подружжя з обопільної бажанням вирішують розлучитися, при цьому у них немає неповнолітніх дітей. Рішення, як правило, виноситься вже через місяць.

 • . 3

  Крім того, існує ще один варіант — подати позов до суду, якщо одні з подружжя проти даного розлучення. Однак у цьому випадку, щоб зрозуміти, як подати на розлучення Україна, слід зібрати велику кількість додаткових довідок і паперів. Крім самого заяви про розлучення, де вказуються всі особисті дані і причина розлучення, буде потрібно свідоцтв про народження дітей, оплата держмита, клопотання, довідки і т. д. Одним словом, такий процес може розтягнутися на кілька місяців.

 • . 4

  Крім того, розірвання шлюбу також в обов’язковому порядку необхідно зареєструвати в державному органі реєстрації актів цивільного стану, після чого обоє з подружжя на руки отримують свідоцтво про розірвання шлюбу. Згідно з існуючим законодавством України, дружина може за своїм бажанням або залишити прізвище вже колишнього чоловіка, або відновити свою — дівочу.

 • . 5

  Безумовно, кожен індивідуальний шлюборозлучний процес характеризується своїми нюансами, які не завжди можна передбачити. Саме тому фахівці настійно рекомендують в подібного роду ситуаціях звертатися за кваліфікованою допомогою юриста.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :