Як подати на розлучення?

як подати на розлучення?

Вам знадобиться
 • Заява
 • Свідоцтво
 • Держмито
Інструкція
 • . 1

  Згідно зі статистичними даними, на даний час на території нашої країни кількість шлюборозлучних процесів досить велике. Причин може бути декілька: відсутність почуттів, шкідливі звички одного з подружжя, насильство в сім’ї і т. д. На перший погляд розірвати шлюб буває дуже просто, Але коли така проблема зачіпає пару, виникає велика кількість найрізноманітніших питань. У даній статті мова піде про те, як подати на розлучення.

 • . 2

  По-перше, документи про розлучення можна подати в три державні інстанції: Органи ЗАГС, Світовий суд і Районний суд. У першому випадку документи на розлучення можна подати, якщо обоє з подружжя за обопільною рішенням хочуть розірвати шлюб. У разі якщо один з подружжя проти такого рішення, або є розбіжності про розділ дітей, документи передаються в Світовий суд.

 • . 3

  Якщо подружжю не вдалося мирно вирішити місцепроживання після розлучення дітей або погодити питання про аліменти, значить, позов подається в так званий районний суд. Важливо відзначити, що перед тим, як подати на розлучення, подружжя повинні заповнити деякі документи за місцем проживання. Також важливо приділити особливу увагу і самому позовної заяви.

 • . 4

  У ньому крім особистих даних позивачів також повинна бути наступна інформація: причина розірвання шлюбу, дані про реєстрацію шлюбу та інші важливі для суду відомості. До позову, як правило, додаються і додаткові документи, в які входять: копія заяви про розірвання шлюбу, свідоцтво про шлюб, держмито, свідоцтво про народження дітей, опис спільного майна, довідки, клопотання, заяви.

 • . 5

  Психологи настійно рекомендують перед прийняттям такого відповідального рішення, що називається, порівняти всі «за» і «проти». Батьки повинні пам’ятати, що в першу чергу вони завдають серйозну психологічну травму своїм дітям, психологічний стан яких після самого процесу розлучення, як правило, буває дуже важко відновити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :