Як подати оголошення на Авито?

як подати оголошення на авито ?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Об’єкт продажу
 • Оголошення про продаж
Інструкція
 • . 1

  «Авито» дає можливість влаштуватися на роботу або знайти працівника. Ще на сайті є розділ знайомства. У цьому розділі можна знайти людей зі спільними інтересами або навіть познайомитися зі своєю другою половинкою. Для початку треба розібратися, як подати оголошення на «Авито». Як і більшість інших сайтів, «Авито» пропонує зареєструватися. Це потрібно для того, щоб люди могли відслідковувати свої оголошення, а саме редагувати їх, оновлювати, видаляти, стежити за кількістю переглядів. Після реєстрації на сайті з’являється особистий кабінет. Увійшовши в нього, треба вибрати розділ «Подати оголошення». Тут треба уважно заповнити всі графи.

 • . 2

  Заповнивши дані про себе, треба вибрати категорію, це необхідно для того, щоб надалі зацікавлена людина зміг швидше знайти потрібне оголошення. Далі постає питання про те, як скласти оголошення. Тут все залежить від товару, який треба продати. Найкраще писати правду, так як навіть якщо що-небудь прикрасити, воно все одно стане відомо при зустрічі з зацікавленою людиною. І зрозуміло, що задоволення ця зустріч не доставить нікому. Найкраще в оголошенні чітко і ясно вказати всі параметри товару.

 • . 3

  Тепер розбираємося в тому, як написати оголошення про продаж. При подачі оголошення треба заповнити графу «Назва оголошення». Тут короткий опис того, що збираємося продавати. Далі треба заповнити графу «Опис оголошення», а саме тут вже більш докладно описуємо свій товар. Величезне оголошення складати не рекомендується. Всі коротко і по справі. В розділ «Ціна» вказується приблизна вартість, яку хочемо отримати за товар. Якщо ціна завищена і охочих купити немає, можна відредагувати оголошення, знизивши ціну. Рекомендується викласти фотографії, бажано кілька штук з різних позицій, щоб покупець зміг трохи краще ознайомитися з товаром.

 • . 4

  «Авито» пропонує кілька варіантів продажу, а саме платні, за допомогою яких оголошення буде знаходитися довгий час в перших рядах. Розміщення на сайті таких оголошень набагато довше за кількістю днів, що допомагає набагато швидше продати товар. І, звичайно, є безкоштовні. Як подати безкоштовне оголошення? Таке оголошення створюється так само, як і інші оголошення, тільки наприкінці треба вибрати кнопку «Звичайна продаж». Що дозволяє подати оголошення на «Авито» на 30 днів. Після закінчення 30 днів воно буде збережено в особистому кабінеті творця у вкладці «Завершення». Зайшовши туди і поставивши галочку на завершеному оголошенні, можна знову його активувати. «Авито» — чудовий і дуже корисний сайт. Користуватися ним одне задоволення. Все просто і зрозуміло. Хочеться побажати вдалих покупок і вигідних продажів!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :