Як подати оголошення на Яндексі?

як подати оголошення на яндексі ?

Вам знадобиться
 • Microsoft Word
 • Оголошення в Word
 • Оголошення про купівлю
 • Оголошення на Яндексі
 • Оголошення на e 1
 • Оголошення на Сландо
Інструкція
 • . 1

  Прийшов час поділитися корисною інформацією, що стосується пошуку майданчиків для оголошень з їх подальшим розміщенням. У першу чергу, потрібно розібратися яким чином здійснюється розробка документа, а також, що для цього необхідно. Для створення матеріалу можна скористатися різним програмним забезпеченням (ПЗ). Найбільш популярним продуктом є розробка Microsoft Word.

 • . 2

  Приступимо до розгляду, як зробити оголошення в Word, щоб надалі розмістити його на майданчиках. Для цього відкриваємо програму, створивши новий документ (Файл — Створити …). Приступаємо до написання матеріалу, необхідного для розміщення. Для зручності і наочності можна скористатися функцією «Таблиця». Після наповнення документа потрібним матеріалом, найкраще «Зберегти» файл. Тепер можна приступити до пошуку майданчиків, для розміщення матеріалу. У цьому допоможуть пошукові системи.

 • . 3

  Вибравши вподобану за смаком пошуковик, здійснюємо підбір необхідних сайтів. Розглядаючи, як подати оголошення про купівлю, знаходимо потрібні майданчики конкретних тематик. Для цього в пошуковому запиті можна скористатися наступними фразами: дошка оголошень, майданчик для продажів і т. д. Слід звернути увагу, що ресурси, на яких можливе розміщення діляться на два типи. Перший з себе представляє безкоштовне користування послугами. У другому випадки, для додавання матеріалу необхідно якийсь вкладення грошових коштів.

 • . 4

  Розглянемо перший проект, і з’ясуємо, як подати оголошення на Яндексі в кілька кроків. Для цього зайдемо за посиланням: «http://direct. Yandex. Ru». Пройдемо реєстрацію на проекті, або здійснимо авторизацію, заповнивши відповідні поля. Після чого слід натиснути на клавішу «Дати оголошення», розташованої на головній сторінці. Заповнивши необхідні поля, розмістити матеріал на майданчику. Слід пам’ятати, що користування послугами «Яндекс. Директ» здійснюються на платній основі.

 • . 5

  Приступимо до наступного ресурсу, і визначимо, як подати оголошення на е 1, для успішної реалізації. Для цього перейдемо на ресурс: «http://www. E 1. Ru». Проходимо реєстрацію на проекті, після чого здійснюємо авторизацію, заповнивши необхідні поля. Після входу в панель користувача можна приступити до розміщення. Вибираємо необхідну категорію, здійснюємо подачу оголошення в каталог ресурсу. Для цього натискаємо клавішу «Подати оголошення», заповнюємо необхідні поля.

 • . 6

  Розглянемо третій проект, і визначимо, як подати оголошення на Cландо, для додавання матеріалу в каталог. Для цього перейдемо за посиланням: «http:slando. ru «. На сьогоднішній день, проект» Slando «став частиною» Avito «. Якщо є необхідність, то спершу потрібно пройти реєстрацію на ресурсі. Після чого увійти в панелі д. користувача, заповнивши необхідні дані. На головній сторінці натиснути клавішу» Подати оголошення «. Заповнивши всі рядки, відправити матеріал в каталог.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :