Як подати оголошення про продаж нерухомості?

як подати оголошення про продаж нерухомості?

Вам знадобиться
 • Друковане видання
 • Рекламні сайти
 • Біжучий рядок
 • Відривні оголошення
Інструкція
 • . 1

  Чим більше відомо про продаваної нерухомості, тим більше шансів, незабаром, продати необхідне приміщення. Для початку слід вивчити всі види запропонованих реклам. Для більш швидкого продажу нерухомості найкраще наявність фотографій приміщення, так як потенційний клієнт, бачачи, що йому пропонують заздалегідь, більш охоче погоджується подивитися її на власні очі, а це вже пів справи. Отже, як подати оголошення про продаж? Наприклад, можна звернутися в будь-яке друковане видання, або в спеціальні журнали з продажу нерухомості. Але, слід зазначити, що в друковані видання люди звертаються найчастіше літні або які не вміють користуватися інтернетом, а також мало забезпечені, але не без винятків, звичайно.

 • . 2

  Отже, найкраще звернутися або до телебачення, або до інтернету. Вивчивши всі найбільш підходящі сайти, необхідно подумати про те, який вид реклами має більше популярності на сьогоднішній день. Найефективнішим видом реклам є — реклама в інтернеті. Тепер про те, як розмістити оголошення в інтернеті? На інтернет-сайтах рекламу можна розмістити, як безкоштовну, так і платну. Відмінність такої реклами від друкованого видання буде в тому, що тут можна розмістити фото продаваної нерухомості. Реклама в інтернеті розміщується вельми просто, достатньо заповнити спеціальну форму «Продавця» і за необхідності, якщо реклама платна, оплатити послуги. Ще один варіант подібної реклами — це банер, який буде випливати при відкритті певних сайтів.

 • . 3

  Для того, щоб розмістити рекламу в інтернеті, слід або зв’язатися з керівництвом певного сайту або в рекламне агентство, яке спеціалізується на рекламах в інтернеті. Ще одним видом ефективних реклам, є рядок, що біжить на екранах телевізорів. Отже, як подати оголошення біжучим рядком? Подібний вид реклами охоплює більшу аудиторію і оповіщає їх про продаваної нерухомості. Такий вид реклами досить дешевий і впливає на цільову аудиторію, яка може бути потенційними клієнтами. Біжучий рядок впливає на глядача частотою своєї появи і нагадування. Іншими словами, при перегляді якої передачі, потенційний клієнт побачить таку рекламу кілька разів, встигне її запам’ятати і записати.

 • . 4

  Черговий вид дешевої реклами — це відривні оголошення. Подібна реклама практично не вимагає витрат, тільки власної майстерності і терпіння. Як зробити відривні оголошення і де їх краще всього розміщувати? Подібне оголошення можна або створити в Worde, але при створенні такого оголошення доведеться мучитися. Найкращим редактором для створення оголошення, є Exel. При цьому, достатньо лише розділити сторінку на необхідні комірки і, проробивши ряд нехитрих функцій, вдрукувати всю неоходимости інформацію. І найпростішим варіантом створення оголошення — це завантажити шаблон, виправити його під своє оголошення і роздрукувати. Такі оголошення краще всього розміщувати у найбільш людних місцях і там, де не заборонено. Наприклад: зупинки, стовпи, дошки оголошень тощо.

 • . 5

  Всі види реклам створюються в залежності від можливостей продавця і від вартості продаваного майна. Іншими словами, маленький житловий будиночок найкраще продати або через відривні оголошення, або по біжучому рядку або через друковану продукцію. Рекламу про продаж дорогої нерухомості найкраще розмістити на сайтах в інтернеті, в газетах з продажу нерухомості або через біжучий рядок на телебаченні. Іншими словами, кожен продавець повинен для себе вирішити, на якого клієнта він розраховує і, де потенційний клієнт найчастіше мешкає, для того, щоб зустріти рекламу і, в підсумку, придбати нерухомість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :