Як подати заяву на розлучення, якщо є дитина?

як подати заяву на розлучення , якщо є дитина?

Вам знадобиться
 • Заява про розлучення
 • Отримання розлучення
 • Заява про розлучення
Інструкція
 • . 1

  У це сучасне неспокійний час багато чого трапляється непередбаченого в сім’ях між подружжям. Близько ще живо пам’ятають як була їх весілля, а ось через трохи хтось із них вже роздумує про розлучення. Зазвичай, з цього питання подружжя не дуже люблять ділитися між своїми близькими, уникаючи хворих питань і «гострих» кутів. Тому є необхідність висвітлити цю тему. І так, якщо у подружжя є спільні діти, то згідно із законодавством розлучення може бути здійснений тільки через суд. Це необхідно для того, щоб законодавчі права цих дітей були оформлені. Багато подружжя не знають як подати заяву на розлучення. Зазвичай процедура не складна. Спочатку потрібно написати дві позовні заяви. Одне з них — позовну заяву на розлучення, а інше — на встановлення місця проживання дитини (дітей). Потім заяви відносяться до суддів за місцем проживання другого чоловіка. Приблизно через півмісяця прийде повістка до суду подружжю. Оплатити потрібно держмито і прикласти квитанцію.

 • . 2

  Багатьох бажаючих розлучитися хвилює питання: як отримати розлучення швидко. Рішення суду і сама процедура суду тривають приблизно 3 місяця. Це досить неприємна процедура, коли розкриваються багато таємниці подружжя. А якщо діти подружжя віком розуміння, то процес буде при них, заподіявши їм психологічну травму. Якщо розлучаються бажають, щоб процес не затягувався, то на самому початку їм потрібно буде вказати причину розлучення в заяві, а також кількість спільних дітей, домовленість про опіку над дітьми і її суть.

 • . 3

  Ще перед подружжям виникає інше, не менш важливе питання: як зважитися на розлучення? Виявляється, згідно з законодавством не завжди можна подавати. Наприклад, чоловік не має права заяви про розлучення, якщо дружина його вагітна. А також він не може розлучитися з матір’ю своєї дитини, якщо дитина молодше 1 року. У таких випадках, якщо у подружжя є взаємна згода розлучатися, то заяву подавати до суду необхідно дружині.

 • . 4

  Однак, подружжю слід розглянути як оформити розлучення через ЗАГС згідно сімейному праву. Є дві умови для розірвання шлюбу в органах РАГС-а, одне з яких — у подружжя не повинно бути спільних дітей, проте є випадки, коли у подружжя були неповнолітні діти і розлучення оформлений був в ЗАГС-е. На закінчення, подружжю необхідно глибоко задатися питанням, а чи потрібен розлучення взагалі, коли є вже спільні діти (дитина)? Чи буде сприятливо дитині зростати в неповній сім’ї? Чи настільки розлучення стало необхідним рішенням? Нехай у таких ситуаціях здоровий глузд стане керівником в сім’ї.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :