Як подати заяву в ЗАГС через інтернет?

як подати заяву в загс через інтернет?

Вам знадобиться
 • Персональний комп’ютер
 • Вихід в інтернет
 • Паспорт
 • Думка родичів
 • Згода другої половинки
Інструкція
 • . 1

  Коли людина звертається в державні організації, необхідно уважно ставитися до документації. Те ж саме можна сказати і при подачі віртуальних документів. Коли молодята вирішили подати документи в загс і не мають бажання стояти в черзі, необхідно визначитися не лише як подати заяву в загс через інтернет, але і як простіше це зробити. Але в загальних рисах все має бути, як і при подачі звичайних документів — чим менше помилок, тим краще. Крім заяви, при реєстрації шлюбу, необхідно наявність при собі паспорта обох сторін — громадян Росії (або закордонного паспорта з відміткою ПМЖ), для іноземців обов’язковий переклад на російську мову документів. Реєстрація відбувається в зручному відділенні загсу. Неприпустимо наявність помилок і неточностей. Інакше доведеться багато бігати і виправляти, а це додаткова втрата часу (іноді і грошових коштів). Необхідно також врахувати, що подавати заяву через інтернет можуть тільки вступають у шлюб вперше і не мають дітей. Обов’язкова наявність ЕЦП. А ще необхідно бути особливо уважним і точним у дрібницях.

 • . 2

  Незважаючи на те, що люди ще з Радянських часів стали забувати про черги, займати чергу зручніше через інтернет і завчасно. До того ж розібратися, як подати заяву в загс через портал держпослуг, зовсім нескладно. Проте слід врахувати, що необхідно подавати заяву максимум за три місяці до реєстрації шлюбу. Необхідно враховувати, що допускається реєстрація не раніше двох місяців до необхідної дати — це визначено законодавством Росії. Сьогодні існує можливість подати заяву практично в будь-якому великому місті — необхідно задати параметри міста. Але необхідно не тільки уважно ставитися до коректного заповнення документації, а й вірно вибрати часовий діапазон. І тоді можна буде заощадити не тільки в часі, але і в грошах. А це дуже добре, як для майбутньої сім’ї, так і для справжньої — батьків і родичів майбутнього подружжя.

 • . 3

  Сьогодні, щоб зареєструвати шлюб, немає необхідності стояти довго в чергах, можна просто подати заяву реєстрації через інтернет — використовуючи сайт державних послуг. Незважаючи на простоту реєстрації шлюбу через глобальну мережу інтернет, поспішати в даному випадку не варто. І справа зовсім не тому, що можна не встигнути призначити свято на саму відповідну дату, просто не зайве буде перевірити почуття. Не варто забувати, що реєстрація шлюбу справа важлива не тільки для молодят, але для їх батьків і родичів. Саме тому вибирати дату слід з особливою ретельністю. Втім, деяким людям подобається вибирати привабливі дати (коли повторюється кілька цифр), або прив’язати до власних «важливим датам». Законодавством це не заборонено, але забронювати реєстрацію на красиву дату набагато складніше. Подумати про проведення такої процедури бажано завчасно.

 • . 4

  Само собою зрозуміло, що зразок або сама заява про реєстрацію шлюбу можна знайти самостійно в безкрайніх просторах мережі інтернет (найкраще на офіційних держсайти). Де можна скачати його, і вже не поспішаючи заповнити. Але от тільки приходити на саме одруження в будь-якому випадку доведеться вдвох. Домовлятися зі своїм коханим найкраще на зручний для обох сторін час, що б ніхто не запізнився на торжество. В іншому випадку, що за весілля, якщо прийшла тільки одна «половинка» — нехай найпрекрасніша або найсильніша. Саме з цієї причини молодятам дається «додатковий» місяць для перевірки своїх почуттів. Хоча звичайно, хочеться сподіватися, що дане рішення виникло не спонтанно, а молоді обдумали своє рішення. І тоді обов’язково буде щасливим і довгим спільне життя. Ну а після безпосередньої реєстрації можна добре відсвяткувати даний момент, що б сусіди (та й всі, хто бачив дану весілля) заздрили білою заздрістю від розмаху заходу.

 • . 5

  Сьогодні більшість підприємців виходять працювати в глобальну мережу інтернет. Це нікого не дивує. Робота та послуги «по удаленке» (не виходячи з власного будинку або зі свого робочого місця) стають престижними. Можна не тільки зайняти чергу на реєстрацію шлюбу завдяки послугам Інтернет, але й скористатися фактично будь-якими інтернет-послугами загс. Така послуга стає виключно зручною. Йдуть цим шляхом і державні й офіційні служби. Інакше кажучи, жахливо неприємні (і повільні) черги у відділах загс можуть істотно скоротитися, або взагалі зникнути. Записавшись на зручний час людина підходить до призначеного терміну і абсолютно спокійно вирішує свої завдання. Це дозволить суттєво знизити навантаження на працівників організацій (це стосується не тільки загсу, а й будь-який інший організації, і не тільки державної). Зручно, просто, доступно.

 • . 6

  Хто тільки не мріяв (перебуваючи в довгій черзі) про швидкому вирішенні свого питання. Найближчим часом виняток черг в держслужбах може стати реальністю. Завдяки Інтернет сьогодні можна звернутися в офіційні органи або навіть вирішити питання, при цьому не треба виходити з дому.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :