Як подивитися параметри відеокарти при покупці?

як подивитися параметри відеокарти при покупці?

Вам знадобиться
 • Диспетчер пристроїв
 • Налаштування відеокарти
Інструкція
 • . 1

  Сучасні комп’ютери використовують у своїй роботі останні технологічні досягнення. Усередині них встановлені потужні процесори, продуктивні відеокарти, жорсткі диски великого об’єму. Іноді доводиться переглядати інформацію про всіх цих пристроях безпосередньо з операційної системи. Це може знадобитися, коли потрібно встановити якісь драйвери або утиліти вимагаються для правильної роботи окремих пристроїв. Наприклад потрібно знати як подивитися параметри відеокарти, щоб оптимізувати її налаштування.

 • . 2

  Для того, щоб потрапити в панель управління налаштуваннями пристроїв, підключених до комп’ютера, потрібно клікнути правою кнопкою миші по значку «Мій комп’ютер». У списку слід вибрати «Властивості». У вікні, відобразиться вся інформація про встановлену операційній системі, частоті дискретизації процесора, назві та моделі процесора, а також про обсяг фізичної пам’яті. Цей спосіб показує як дізнатися параметри комп’ютера, що відносяться в типом основних або загальних.

 • . 3

  Щоб знайти інформацію про всіх підключених системних або зовнішніх пристроях, у вікні властивостей системи необхідно переключитися на вкладку «Обладнання» і натиснути на кнопку «Диспетчер пристроїв». Відкриється нове вікно, що містить всередині себе довгий список. У ній розбиті за категоріями всі типи пристроїв. Розкривши будь-яку вкладку, відобразяться назви моделей та виробників конкретних пристроїв, що відповідають за виконання тих чи інших функцій. Якщо клікнути два рази по якомусь значку, то відобразяться відомості про тип пристрою, виготовлювачі, встановлених драйверах.

 • . 4

  Виходячи з усього вищесказаного можна зробити висновок, що розібратися, як подивитися параметри комп’ютера дуже легко. Це можна зробити ще в магазині при виборі ноутбука. На вітринах завжди є покажчики з усією інформацією про пристрої інтегрованих в ноутбук. Вказується тип веб-камери і її характеристики, частота процесора, кількість плат пам’яті, підтримки Bluetoth або Wi-Fi, кількості USB-портів та інше. Таким чином вирішення питання про те, як вибрати за параметрами ноутбук, зводиться до того, щоб визначити необхідні для покупця характеристики і типи встановлених пристроїв.

 • . 5

  При виборі комп’ютера слід звертати особливу увагу на параметри відеокарти. Щоб вчинити правильну покупку, потрібно знати для яких цілей буде використовуватися комп’ютер. Якщо він потрібний для роботи з документами, то цілком згодиться інтегрована відеокарта. Вона дасть можливість переглядати відео, працювати з усіма типами стандартних додатків, і деякими типами графічних. Щоб мати можливість грати на ноутбуці в комп’ютерні ігри, в ньому повинна бути встановлена потужна відеокарта. Спосіб, що розповідає як дізнатися параметри відеокарти, описаний вище. У диспетчері пристроїв слід переглянути інформацію в категорії «Відеоадаптери».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :