Як подолати горе в реальному житті: наслідки соц мереж?

як подолати сором у реальній життя: наслідки соц мереж?

Вам знадобиться
 • Чи не замикатися в собі
 • Шукати спільне з співрозмовником
 • Не боятися невдач
Інструкція
 • . 1

  Стеснительность викликана власними страхами, які людина сама собі придумав. Дуже часто сором’язливість є наслідком того, що в дитинстві когось не вислухали, не сприйняли або проігнорували. Через це може здаватися, що і тепер все вимовлені слова не будуть слухати, і тому краще нічого не говорити. Але потрібно пам’ятати, що це вигадані страхи. Також причиною сором’язливості є невпевненість і відчуття небезпеки, яке часто виникає.

 • . 2

  Так все ж потрібно зрозуміти, як позбутися сорому? Спочатку потрібно спокійним поглядом подивитися на себе і на інших. Необхідно пам’ятати, що у всіх є недоліки, але є і сильні сторони. Інші люди також можуть відчувати невпевненість і сором, але приховують це. У інших теж є свої недоліки і слабкі сторони.

 • . 3

  Дуже важливо ніколи не відступати перед невдачами. Якщо кілька разів людини не вислухали або проігнорували, це не означає, що так буде кожного разу, коли він буде говорити або робити щось. Замикатися в собі — це не вихід. Потрібно пробувати знову. А також, не можна забувати, що у всіх трапляються невдачі. Можливо, коли минулого разу когось не вислухали або грубо відповіли, то у співрозмовника були якісь причини, що пояснюють це. Може, причина не у визначеному людині, а в співрозмовнику, він може бути просто засмученим або втомленим. Розуміння цього допоможе зрозуміти, як побороти горе і невпевненість в собі.

 • . 4

  Було відмічено, що ті, хто користуються соціальними мережами, дуже сором’язливі при живому спілкуванні. Як подолати горе таким людям? Такі люди відвикли від живого спілкування. У цьому і парадокс соціальних мереж: вони можуть об’єднати людей, які живуть у різних країнах, але роз’єднують людей, які живуть в одному будинку. Соціальні мережі замінюють живе спілкування. Щоб побороти ніяковість таким людям, потрібно вчиться спілкуватися з живими людьми. Потрібно примушувати себе. Під час розмови намагатися в ньому брати участь. На перших порах можна пробувати сказати хоч одну фразу за розмову. Але як прибрати сором, щоб виголосити цю єдину фразу?

 • . 5

  Необхідно продумати в чому переваги живого спілкування з людьми. Слід цих людей дізнатися краще: дізнатися їхні інтереси, смаки, більше про них самих. Безсумнівно, з кожним можна знайти щось спільне. Докладати зусиль, щоб спілкуватися з людьми і долати свої страхи, не відступати перед невдачами, мати урівноважений погляд на себе — Це ключ до того, щоб зрозуміти, як побороти ніяковість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :