Як подолати страх пологів, чи варто боятися?

як подолати страх пологів, чи варто боятися?

Вам знадобиться
 • Жінка
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Пологи — це серйозний і відповідальний момент в житті будь-якої жінки. Всю вагітність майбутню маму переповнюють самі різні емоції, які можуть коливатися від радісної ейфорії до панічного страху. Про останній почутті варто поговорити більш докладно, так як тривогу в тій чи іншій мірі відчуває будь-яка вагітна жінка, навіть якщо вона чекає вже не першої дитини. Для того, щоб не відчувати негативних емоцій, варто задуматися, як подолати страх пологів.

 • . 2

  Отже, що можна зробити для того, щоб позбутися страху перед родовим процесом? Насамперед, велике значення має інформованість жінки. Коли породілля знає, чого їй чекати в той чи інший момент, вона буде сприймати все без страху і зайвих хвилювань. Інформацію можна почерпнути у свого лікаря, більш досвідчених подруг, в книгах і на сайтах. Заодно можна дізнатися, як позбавити дитину від страхів, — це може стати в нагоді надалі.

 • . 3

  Відмінно допомагає впоратися зі страхом підтримка близької людини. Саме тому останнім часом отримали популярність так звані «партнерські пологи»: жінки відправляються народжувати з чоловіком, мамою, сестрою і т. д. Це вважається досить правильним кроком, адже якщо породілля розгубиться або щось раптом піде не належним чином, то партнер завжди може допомогти. Після благополучного результату можна буде подумати про те, як подолати страх польоту, якщо він, звичайно, присутня.

 • . 4

  Якщо майбутня мама дуже вже хвилюється і не може впоратися зі страхом самостійно, то можна вдатися до допомоги лікарських засобів. Звичайно, мова не йде про таблетки, достатньо приймати пустирник або валеріану. Ці чудові заспокійливі засоби стануть прекрасними помічниками і в питанні, як подолати страх публічних виступів.

 • . 5

  Відмінно допомагає і аутотренінг. Жінка, що родить повинна постаратися умовити себе, що все добре, що вона спокійна, що скоро почує перший крик свого довгоочікуваного малюка. При цьому необхідно спробувати абстрагуватися від кріов інших жінок, які народжують, які можуть викликати додатковий страх. Втім, після того, як малюк народиться, у жінки не виникне і питання, як забути страх, вона буде переповнена радістю. Таким чином, подолати страх під час пологів досить просто. Головне — це залишатися спокійною, намагатися не звертати увагу на зовнішні фактори і докласти всіх зусиль для швидкої зустрічі з дитиною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :