Як подолати страх польоту: простий спосіб

як подолати страх польоту: простий спосіб

Вам знадобиться
 • Книга або журнал
 • Папір і олівці
Інструкція
 • . 1

  Кожен з нас чогось боїться. Хтось може контролювати секунди страху, а у когось розвиваються фобії. У будь-якому випадку, треба знати, як з цим боротися. Перше питання, болісний для багатьох, пов’язаний з тим, як подолати страх польоту. Сила думки часом дійсно працює. Потрібно подумати про те, що до цього вже літав рейс і всі пасажири цілі та неушкоджені. Також не варто забувати, що панікою справі не допоможеш, так що боятися просто безглуздо. Забути про страх допоможе якусь справу. У літаку можна почитати книгу або журнал, послухати музику, подивитися фільм, поговорити з сусідом. Зайнявши думки чимось іншим, легко забути про страх, а часом пройде набагато швидше.

 • . 2

  У сучасному світі часто доводиться виступати перед аудиторією. Будь то доповідь в університеті або презентація перед колегами — хвилювання не уникнути. Для багатьох це стає справжньою проблемою. Тому питання, пов’язане з тим, як подолати страх публічних виступів, дуже актуальне. Спочатку потрібно усвідомити, що не буває нічого ідеального. Кожен помиляється, і не потрібно панічно боятися щось зробити не так. Будь-яку помилку можна або перетворити на жарт, або затьмарити решті правильною і впевненою промовою. Перед виступом важливо добре відпочити і виспатися, не варто також налягати на кофеїн, сигарети та інші стимулятори. Хороший спосіб того, як забути страх під час виголошення промови — знайти людину в залі з доброзичливим обличчям і частіше дивитися на нього. Проста посмішка здатна підбадьорити і підняти самовпевненість.

 • . 3

  У жінок багато різних страхів, пов’язаних з дітьми та вагітністю. Це не дивно, адже жінка, в першу чергу — мати. Багатьох хвилює і змушує панікувати незнання того, як подолати страх пологів. По-перше, не потрібно просиджувати годинник в інтернеті і читати безліч страшних історій. Шанс ускладнень не так високий, але, читаючи про можливі небезпеки, ми самі змушуємо себе хвилюватися і переконуємо себе, що трапиться щось погане. По-друге, під час вагітності потрібно себе чимось зайняти, щоб не було багато часу для поганих думок. Можна більше читати, ходити на спеціальні курси для вагітних.

 • . 4

  У дітей теж є свої страхи. Найчастіше вони відрізняються від того, що бояться дорослі, але вони не менш реальні, з ним теж треба боротися. Кілька порад допоможуть зрозуміти, як позбавити дитину від страхів. Спочатку потрібно поговорити з дитиною, але не питати на пряму: «що ти боїшся?». Можна придумати казку, де головний герой — дитина, і врешті він долає всі страхи і труднощі. Можна також спробувати зобразити страх в малюнку, який потім можна трансформувати в щось добре і зовсім не страшне, або спалити. Перед сном дитині потрібно читати добрі казки і не залишати його одного, поки він не засне.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :