Як подолати страх стоматолога: простий спосіб

як подолати страх стоматолога: простий спосіб

Вам знадобиться
 • Регулярне відвідування стоматолога
 • Хороший зубний майстер
 • Консультація фахівця
Інструкція
 • . 1

  Способи лікування зубів, техніка, методи знеболювання, зараз дуже відрізняються від тих, що використовувалися 10 — 15 років тому . Але, незважаючи на це, у великої кількості людей, особливо у тих, хто має негативний досвід при лікуванні зубів, вельми розвинений страх перед стоматологічним кабінетом. Цей страх — не тільки страх перед болем, уколами, неприємними відчуттями, тут присутній ще й відчуття безпорадності. Дійсно, як подолати страх стоматолога, якщо до передчуттю болю, домішується ще й страх перед можливим невдалим результатом. Що стосується страху перед витратами, то вибрати прийнятну за цінами клініку таки можна.

 • . 2

  дентофобія — дуже поширений страх. Але, якщо відкладати відвідування лікаря на занадто довгий термін, то звичайний карієс може перейти в пульпіт або привести до інших ускладнень, і тоді всі страхи будуть обгрунтовані — лікування буде довгим і болісним.

 • . 3

  Як не боятися стоматолога, якщо вже є неприємний досвід? Тут важливо зрозуміти, що лікарі бувають різні. Найкраще йти до фахівця, про який вже є хороші відгуки від знайомих. Крім того, чим раніше буде виявлено захворювання, тим легше його буде вилікувати. Саме тому і потрібно кожні шість місяців відвідувати лікаря. Тоді виявити хворобу можна буде до того, як вона сама дасть про себе знати через симптоми.

 • . 4

  Як побороти страх стоматолога, в разі страху перед інфекцією? Багато людей бояться стоматологічних кабінетів саме тому, що знають про ймовірність зараження інфекціями через стоматологічні інструменти. У цьому випадку важливо звернути увагу на обладнання в кабінеті, на санітарію, уточнити у доктора про способи дезінфекції в кабінеті.

 • . 5

  Найкраще не зволікати з візитом до лікаря, і записатися на консультацію відразу при появі перших симптомів. І все-таки, як перестати боятися стоматолога? Вибравши хорошого фахівця, набагато легше перебороти фобію. Один-два успішних візиту до грамотного лікаря допоможуть впоратися з цією проблемою. Не обов’язково відразу приступати до лікування. Для початку потрібно отримати консультацію, розповісти лікареві про основні страхи, щоб він роз’яснив основні питання, що цікавлять. Доктору самому буде набагато зручніше працювати зі спокійним клієнтом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :