Як подумки примусити людину подзвонити?

як мислення змусити людину подзвонити ?

Вам знадобиться
 • Сила волі
 • Час
 • Віра в успішність підприємства
Інструкція
 • . 1

  Найголовніше — не варто хвилюватися. Хвилювання, немов негативний імпульс, здатне передаватися людині, зв’язатися з яким ми хочемо. Навряд чи людина захоче наближати до себе негативну енергію, він буде інстинктивно відштовхувати будь-які спроби наблизити себе до нього. Перш ніж приступати до втілення свого бажання життя, важливо заспокоїтися.

 • . 2

  Коли всі думки зосереджені на тому, як подумки примусити людину подзвонити, то слід сконцентрувати всі свої думки на цьому конкретному людині. Подумки представивши образ цієї людини, його найяскравіші руху і голосові інтонації, необхідно подумати, як він набирає Ваш телефон. Дуже важливо, щоб в голові був ясно сформований образ того, хто дзвонить людини.

 • . 3

  Причина, за якою має відбутися дзвінок, повинна бути вагомою. На цьому образі концентруємося хвилин п’ятнадцять. У тому випадку, якщо відволікаємося, то концентруватися необхідно з самого початку. Коли ми очікуємо найменше, то пристрасно бажане колись починає свершающегося. Так і з дзвінком. Коли всі способи перепробувані, а довгоочікуваного дзвінка все немає і немає, то є сенс відвідати якийсь захід і розвіятися.

 • . 4

  У той момент, коли Ви забудете про дзвінок, він буде здійснений. У житті кожної з нас рано чи пізно виникає питання: «як змусити чоловіка подзвонити». Якщо люди близькі і відчувають один одного на відстані, то і бажання почути голос буде сприйнято на рівні підсвідомості. Думки матеріальні. Сила самонавіювання дзвінка повинна бути настільки сильною, щоб вона могла подолати будь-яку відстань.

 • . 5

  Дуже важливо при візуалізації дзвінка чоловіки представляти його одного. В іншому випадку може статися ситуація, в якій Вам подзвонить абсолютно не та людина, чийого дзвінка з таким нетерпінням чекаєте. Ще один спосіб викликати підвищений інтерес до себе — це не користуватися соціальними мережами деякий час.

 • . 6

  У багатьох мережах є опція, за допомогою якої можна побачити, дату останнього відвідування власника сторінки. Якщо Ви на сайт не заходили давно, то оточуючі це помітять і зателефонують. Універсальної інструкції щодо стимулювання людей до дзвінка не існує, ідеальний варіант повинно підказати серце і інтуїція.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :