Як пофарбувати кінчики волосся: пофарбовані кінчики волосся

як пофарбувати кінчики волосся: пофарбовані кінчики волосся

Вам знадобиться
 • Фарба
 • Гребінець
 • Волосся
Інструкція
 • . 1

  Хіт сезону-волосся обпалені під сонцем. Унікальний колір підходить будь-якому типу волосся: і блондинці, і брюнетці і рудим. Щоб стати володаркою такого забарвлення, не потрібно виїжджати на море. Останнім часом фарбування кінчиків волосся стає популярним. Мало хто знає, як пофарбувати кінчики волосся. Суть цього фарбування полягає в фарбуванні кінчиків кольором який кардинально відрізняється від вашого кольору волосся. Такий спосіб фарбування волосся додасть вам індивідуальності і яскраво висловить вашу зачіску. У першу чергу необхідно визначитися з кольором. При фарбуванні кінчиків волосся можна використовувати як відтінки світліше вашого основного кольору волосся, так і темніше. Може основний колір незначно відрізнятися від кольору пасом, а іноді — кардинально відрізняється. Немає грошей і часу на перукаря, як пофарбувати кінчики волосся в домашніх умовах. . . Просто! Для початку потрібно зробити зачіску. Ніхто не фарбує волосся спочатку, а потім стрижеться.

 • . 2

  Перукарі радять зробити зачіску, а потім фарбувати пасма і тільки в цьому випадку результат буде той, який очікують побачити. Найбільш популярним є забарвлення кінчиків волосся у світліший відтінок, коріння темні поступово переходять у світлий кольором кінчиків волосся. Якщо самостійно пофарбувати кінчики волосся в інший колір, знадобиться фольга, пензлики для фарбування, фарба, рукавички, щипці випрямляють волосся, невидимки і гребінець. Фарбування волосся необхідно почати з розділення волосся за прямим проділу. Розділивши волосся по проділу, далі ділимо їх на квадрати. Починайте поділ від локонів навколо особи. Відокремлений перший локон заплітається кіскою до рівня носа і фіксується невидимкою. Потім наноситься фарба на що залишився кінчик волосся і обертається фольгою. Цю процедуру необхідно проробити з усіма залишилися волоссям. Щоб зробити правильний перехід від темних коренів до світлих кінчиків, потрібно заплести волосся в косичку. Коли все волосся будуть пофарбовані та загорнуті у фольгу, необхідно взяти щипці для випрямлення волосся і включити на самий мінімальний режим, пройтися по всій поверхні фольги.

 • . 3

  Ця процедура забезпечить прискорення реакції фарбування волосся. Залишаємо фарбу на волоссі на 20 хвилин, а не на 40 як написано на фарбі, т. к. необхідно домогтися плавного переходу кольору. По закінченню часу фарба змивається шампунем. Такий спосіб фарбування краще застосовувати власникам довгого волосся або середньої довжини волосся. Таким способом фарбування можна виділити особливий стиль і акцентувати увагу на індивідуальність. Для короткої стрижки, волосся необхідно начесать таким чином, щоб кінці волосся були спрямовані вгору. Заздалегідь приготована фарба наноситься на фольгу. Після фольгу необхідно розгорнути пофарбованої поверхнею і провести їй по кінчиках забарвлених локонів. Або можна занурити пальці у фарбу, яка знаходиться на фользі і нанести на локони так, щоб на пасмах залишилося достатня кількість барвника для ретельного фарбування. Якщо потрібно яскраво висловити контрастним кольором лише окантовку короткого волосся, необхідно ту частину волосся, яку треба забарвити підняти вгору, і добре зафіксувати для кращого фарбування.

 • . 4

  Якщо ж необхідно добитися ефекту розмитих кордонів краще пасма відбирати окремо, роблячи так званий проділ «зірочка». Після цього слід викласти відібрані волосся на фольгу, рівномірно нанести барвник і обернути фольгою. Локони з фольгу необхідно добре зафіксувати, зробити це можна за допомогою невидимок. Терміново потрібно поміняти стиль і пофарбувати волосся в кардинально відрізняється колір від колишнього, то вибирають сучасні фарби, збагачені вітамінами і маслами. . Комплекс вітамінів — сприяє придбанню насиченого кольору волоссям, так само допомагає зберегти яскраві кольори на більш тривалий час. Для пошкодженого волосся, краще використовувати фарби на основі натуральних барвників, тобто не містять аміаку. Такі фарби дбайливо фарбують волосся, не пошкоджуючи їх структури, і надають їм більш яскравий відтінок. Волосся будуть виглядати красивими і здоровими!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :