Як пофарбувати огорожу на кладовищі?

як пофарбувати огорожу на кладовищі ?

Вам знадобиться
 • Огорожа
 • Кисть
 • Фарба
 • Дрібна наждачка, щітка для зачистки металу (при необхідності)
Інструкція
 • . 1

  Як пофарбувати огорожу на кладовищі? Обстановка на кладовищі повинна відповідати урочистості та емоційної наповненості ритуалів, що відбуваються тут. Поминання покійних є традиційним способом ритуального підтвердження людського усвідомлення власної смертності і тимчасовості. Похоронні й поминальні ритуали і настрій, мають підкреслено скорботний і заспокійливий характер, на що повинен бути орієнтований і зовнішній вигляд всіх елементів цвинтарної обстановки. Відповідно повинні виглядати і огорожі навколо могил. Тому, дуже важливо знати, як пофарбувати огорожу на кладовищі, для того, щоб її зовнішній вигляд зайвий раз підкреслював урочистість місця.

 • . 2

  Підбір фарби. Фарбування цвинтарної огорожі є одним з видів зовнішніх фарбувальних робіт, а отже, необхідно підібрати фарбу, відповідну таких робіт. Сьогодні хімічна промисловість пропонує широкий вибір фарб для зовнішнього використання: від водоемульсійних до акрилових, від алкідних до емалей. Різні види фарб мають свою специфіку але більшість з них відмінно підійде для фарбування дерев’яної або металевої цвинтарної огорожі. Іноді навіть, перед тим, як встановити огорожу на кладовищі, її розкривають автомобільною фарбою, яка точно протримається дуже довго. Вибір фарби залежить від її ціни. І, звичайно ж, підбираючи фарбу для такого приводу потрібно підбирати відповідні строгі тони: чорний, білий, сірий. Для кладовища, де багато зелених насаджень і трави також підійдуть строгі зелені відтінки.

 • . 3

  Підготовка огорожі до фарбування. Підготовка огорожі до фарбування досить проста. Однак, основні правила обов’язково для того, щоб забарвлення протрималася довго і виглядала презентабельно протягом багатьох років. Дерев’яну огорожу перед фарбуванням потрібно ретельно зашкурить наждачним папером, розкрити морилкою і дати просохнути. Потім покрити обраної фарбою. Що стосується металевих огорож, то ще перед тим, як зварити огорожу на могилу, можна старанно зачистити всі елементи наждачним папером, а після зварювальних робіт тільки прибрати їх наслідки. Після зачистки всіх металевих елементів їх потрібно максимально очистити, протерши гасом, бензином, скипидаром, спиртом (що опиниться під рукою), а потім вже приступати до фарбування.

 • . 4

  Фарбування огорожі. Зробивши всі підготовчі дії, можна приступати безпосередньо до фарбування огорожі. Тут краще використовувати кисті шириною 1, 5 — 2, 5 см з короткої або середньої щетиною, так як зазвичай цвинтарні огорожі складаються з тонких і вузьких елементів. Фарбування є завершальним етапом процесу того, як зробити огорожу навколо могили, а значить повинна виконаються дуже акуратно, так як має і декоративну цінність. Можливо, необхідно буде виділити деякі елементи (хрестики, маківки, цибулинки і т. д.) іншим кольором. На тлі чорного або зеленого зазвичай використовується білий, що дає суворе і урочисте поєднання. Гармонійно і акуратно забарвлена оградка стане важливим елементом урочистій і скорботної естетики кладовища.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :