Як пофарбувати пластикові панелі?

як пофарбувати пластикові панелі?

Вам знадобиться
 • Панелі
 • Фарба
Інструкція
 • . 1

  Часом білі пластикові панелі не зовсім добре підходять під інтер’єр приміщення. І тоді багато хто думає, що ж з цим робити. Відповідь до банального проста — фарбувати. Але як пофарбувати пластикові панелі при цьому, не завдавши їм шкоди? Для того щоб пофарбувати пластикові панелі слід вибрати акрилову фарбу. Вона й не приносить шкоди панелям, і лягає рівним шаром і зберігає насичений колір. Для додання необхідного кольору акрилової фарби слід використовувати спеціальні фарбувальні пасти або пігменти, які призначені для фарбування пластикових панелей.

 • . 2

  Тепер необхідно розглянути питання, як стикувати пластикові панелі, перш ніж їх фарбувати. Обробити стіни приміщення пластиковими панелями під силу кожному, хто зважиться на дану справу. Панелі оснащені пазами, завдяки яким вони входять одна в одну і при цьому не залишаючи таких неприємних зазорів. Найкращий варіант кріпити панелі — це спеціальний монтажний клей, але так само підійдуть цвяхи або шурупи.

 • . 3

  Якщо потрібно зняти пофарбовані панелі то відразу виникає питання, як розібрати пластикові панелі? Розібрати панелі так само не становить великої праці. Головне, знімати їх акуратно і тоді вони прослужать ще не один рік. Знімати панелі необхідно зворотному порядку як їх складали. Розбирання не займе багато часу, тому що це свого роду пазл. А пазл збирається легко і ще легше розбирається.

 • . 4

  Для того щоб зрозуміти як зігнути пластикову панель, необхідно згадати початковий курс фізики та хімії. Щоб зігнути панель і при цьому її не пошкодити, місце згину необхідно прогріти до необхідної температури. Як правило, це роблять за допомогою окропу. Згинати панелі потрібно до необхідного кута і далі закріпити їх у такому положенні до повного охолодження, так щоб зафіксувати панель.

 • . 5

  Важливо відзначити, як вставити останню пластикову панель? Для цього потрібно останню панель обрізати на 3 — 5 мм менше, ніж необхідно. Далі одна сторона заганяється в фінішний куточок і тільки після цього вставляється в паз передостанній панелі. Як видно, монтаж пластикових панелей справа не хитра і не вимагає спеціального навчання. Але додає приміщенню індивідуальність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :