Як пофарбувати старі шпалери: корисні поради

як пофарбувати старі шпалери: корисні поради

Вам знадобиться
 • Грунт
 • Фарба для шпалер
 • Фарба підвищеної білизни
 • Акрилова фарба
Інструкція
 • . 1

  Фарбування шпалер. Розглядаючи фарбування шпалер, потрібно зробити невеликий розподіл. Тому як старі шпалери фарбуються лише для того, щоб продовжити їх існування на деякий час. Що стосується нових шпалер, так це те, що тільки частина з них призначена для фарбування. Тому, розглядаючи як пофарбувати шпалери, слід враховувати самі шпалери і їх призначення. Тому як одні були призначені спочатку до фарбування, а інші мали зовсім інше призначення і несли своє покриття. Наприклад миючі шпалери пофарбувати досить складно і спеціальної фарби для них не існує, але при бажанні можна здійснити свою мрію шляхом проб. Природно, що для цього буде потрібно нанесення грунту на лицьову частину.

 • . 2

  Якщо мова зачіпає зовсім інші шпалери і питання вказує на те, як пофарбувати бамбукові шпалери, то слід враховувати, що існує спеціальна фарба, яка призначена для шпалер. Флізелінова основа має текстурную поверхню і спочатку призначені для фарбування. Для того щоб виконати фарбування, слід правильно наклеїти шпалери на поверхню стін або стелі. Нахлест при приклеюванні заборонений і виконується тільки в стик. Після чого слід підібрати необхідну фарбу, яка має акрилову основу і несе інформацію про дозвіл наносити її на флізеліновую поверхню. Перед нанесенням на поверхню шпалер, фарбу слід розбавити водою і ретельно перемішати, після чого використовувати за призначенням.

 • . 3

  Розглядаючи, як пофарбувати вінілові шпалери, розумієш, що суть забарвлення практично скрізь однакова. Якщо вінілові шпалери призначені для подальшого фарбування, то слід підібрати необхідну водоемульсії і виконати цю роботу. Чудовим вибором стане акрилова фарба, яка призначена для фарбування шпалер. На вигляд цей склад буде досить густий і схожий на сметану. белизна фарби бажана 96% — 98%. Завдяки такій підвищеної білизни, вийде покриття попелясто білі. Якщо буде використано колер, то кольори будуть нести насичені відтінки завдяки тій же підвищеної білизні.

 • . 4

  Якщо питання зачіпає, як пофарбувати старі шпалери, то тут можливо провести невеликий експеримент. Звичайно, забарвлення шпалер можна виконати спеціальною фарбою, але вона не є дешевим варіантом і вимагає певних витрат. Доцільніше підібрати дешевший варіант фарби і пофарбувати поверхню. Для підбору фарби слід користуватися інформацією та вибирати тільки акрилову фарбу з хорошою білизною і пристойною укриваемость. Зазвичай покриваність фарби позначається на самій розфасовки у вигляді витрати на 1 м 2. Перед придбанням фарби слід попросити продавців відкрити банку з фарбою і показати густоту і білизну. Фарба повинна мати тільки ідеально гладку густу масу. зернистість фарби вказує на її замерзання в зимовий час і така фарба є непридатною для фарбування шпалер.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :