Як пофарбувати вінілові шпалери: корисні поради

як пофарбувати вінілові шпалери: корисні поради

Вам знадобиться
 • Кисті
 • Валик
 • Піддон для фарби
 • Ємність
 • Фарба
Інструкція
 • . 1

  Ремонт — вельми непроста і тонка справа. Досконально продуманий дизайн і грамотно вибрані матеріали можуть створити диво і перетворити просту малогабаритну квартиру в гідний зразок житла європейського класу. Шпалери під фарбування вже давно і впевнено тримають лідерські позиції. Популярність технології пояснюється її відносною простотою в поєднанні з простором для творчості. У тому випадку, якщо планується робити ремонт власними руками, необхідно передусім розібратися в тому, як пофарбувати шпалери. Для фарбування найбільш популярними є вінілові, виконані на міцній флізеліновій основі.

 • . 2

  Якщо прийнято рішення використовувати в ремонті саме шпалери під фарбування, необхідно визначитися з матеріалами, які знадобляться. Вибираючи їх. дуже важливо звернути особливу увагу на якість — наприклад, якщо кисті вже були у вжитку. вони можуть зіпсувати бажаний результат. Справа в тому, що ворсинки зі старих кистей налипають на стіни під час фарбування. Вдумливо слід поставитися і до вибору самої фарби. Найоптимальнішим варіантом вважаються акрилові фарби на основі латексу — вони дуже рівно лягають і надають стінам ефект легкого елегантного блиску. Знаючи, як пофарбувати бамбукові шпалери, зовсім нескладно самостійно підібрати і колір, і структуру фарби.

 • . 3

  Перед фарбуванням необхідно підготувати шпалери: очистити від забруднень, пилу. Зробити це можна пилососом або вологою ганчіркою. При необхідності підклеїти їх. Підготовлену фарбу наносити валиком на поверхню в кілька шарів. Перед нанесенням чергового шару фарби потрібно обов’язково дати повністю просохнути попередньому. У важкодоступних місцях — стиках, кутах, навколо дверних і віконних прорізів, плінтусів, — слід наносити фарбу пензлем. При нанесенні малюнка на фон робити це необхідно тонким пензлем. Нічого складного в тому, як пофарбувати вінілові шпалери, немає, але всі дії треба робити дуже акуратно.

 • . 4

  Вінілові шпалери мають деякі особливості, на які необхідно звернути увагу, вибравши їх як основу для фарбування. Насамперед, вінілові шпалери є повітронепроникними, що згодом може привести до утворення на поверхні цвілі і грибків. Для того, щоб цього уникнути, краще всього використовувати спеціальний, що запобігає утворення і зростання мікроорганізмів, клей. Крім цього, вінілові шпалери не люблять перепади температури і підвищену вологість. Не рекомендується згодом наносити на шпалери більше десяти шарів фарби.

 • . 5

  Багато, роблячи поверхневий косметичний ремонт, приймають рішення пофарбувати вже наявне покриття. Чи варто це робити і як пофарбувати старі шпалери? Пофарбувати старі шпалери і добитися відмінного результату досить важко. Особливо складно зробити це якісно в разі старих вінілових шпалер. Насамперед, потрібно обстежити стіни і підклеїти відійшли шпалери.

 • . 6

  Визначити необхідний вид фарби: це робиться, проводячи по краєчку шпалер вологою ганчіркою і ганчіркою, просоченою мінеральним спиртом. Якщо фарба «попливла» від води, то вірний вибір — олійні фарби. Якщо від спирту — водоемульсійні. Знежирити поверхню спеціальним засобом. Тепер шпалери можна і фарбувати. Рекомендується нанести два, а іноді і більше шарів фарби.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :