Як пофарбувати волосся в синій колір, як фарбувати синькою волосся?

як пофарбувати волосся в синій колір, як фарбувати синькою волосся?

Вам знадобиться
 • Фарба синього кольору
 • Відтіночний бальзам
Інструкція
 • . 1

  Перш, ніж задаватися питанням, як пофарбувати волосся в синій колір, необхідно точно визначитися з обраним відтінком синього кольору. На сьогоднішній день існує досить багато різних відтінків синього тону. Якщо був обраний синяво-чорний відтінок, тоді треба враховувати, що такий колір не буде виглядати дуже екстравагантно, так як волосся будуть віддавати тільки легкої синявою. Також не варто забувати про те, що важливе значення має приділятися і аксесуарам, і звичайно, одязі, адже завдяки цим елементам доповнюватиметься створений образ.

 • . 2

  Щоб синій колір волосся виглядав більш яскраво, рекомендується для макіяжу використовувати холодні блакитні відтінки тіней, носити светри і кофтинки бірюзового кольору, завдяки чому буде ефектно підкреслена синява локонів. Щоб образ виглядав більш зворушливо і ніжно, рекомендується використовувати світло-блакитний колір для фарбування волосся. Однак, важливо пам’ятати, що при такому кольорі волосся, завжди повинна ідеально виглядати зачіска. Не рекомендується такий колір дівчатам, у яких дуже світла шкіра, так як синій тон волосся зробить її ще блідіше.

 • . 3

  Перед початком фарбування необхідно враховувати не тільки довжину, а й структуру волосся. Для того, щоб отримати ефектний колір індиго, спочатку треба буде провести знебарвлення волосся, і тільки після цього фарбувати фарбою. Однак, варто пам’ятати, що після процедури знебарвлення волосся стає не тільки ламкими, а й тонкими, кінчики починаю розшаровуватися. Тому треба бути готовими до того, що для повного відновлення не тільки колишнього обсягу, а й здоров’я волосся, знадобиться витратити досить багато часу, при чому деяку частину волосся треба буде просто зістригти.

 • . 4

  Вибираючи фарби для волосся синього кольору, необхідно враховувати той факт, що чим темніше буде натуральний колір волосся, тим сильніше на них повинна проводитися «хімічна атака». Отже, більш яскраві відтінки будуть вигідно виглядати на коротких волоссі, східчастих, прямих або асиметричних стрижках. Дівчатам з хвилястими або кучерявим локонами, найкраще зупинити свій вибір на натуральних відтінках, так як хвилясте волосся синього кольору будуть нагадувати справжній перуку. Але якщо є бажання змінити свій імідж, тоді фарбувати в синій колір треба не все волосся, а тільки кілька окремих пасом.

 • . 5

  Бажано для фарбування волосся використовувати нестійку фарбу, яка на волоссі буде залишатися все кілька тижнів. Таким чином можна буде точно визначитися, чи варто волосся фарбувати в синій колір або варто утриматися від такого радикального експерименту зі своєю зовнішністю. Досить великий вибір представлений серед відтінкових бальзамів, які стійко тримати на волоссі протягом двох тижнів, також завдяки використанню такого бальзаму замість фарби, можна уникнути серйозного пошкодження волосся, на відміну від фарб, які включають в свій склад перекис і аміак.

 • . 6

  Сьогодні практично немає стійких фарб яскравого синього відтінку. Однак, якщо буде прийнято рішення так радикально змінити свою зовнішність, тоді варто звернутися за допомогою до хорошого стиліста, який допоможе отримати бажаний відтінок, при цьому волоссю буде завдано мінімальної шкоди. Важливо пам’ятати, що після такого фарбування, за волоссям треба ретельно доглядати, застосовувати різні бальзами та кондиціонери після кожного миття голови.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :