Як покарати співробітника за хамство?

як покарати співробітника за хамство ?

Вам знадобиться
 • Конфлікт
 • Трудовий Кодекс РФ
 • Юридична підготовка
Інструкція
 • . 1

  Конфліктні ситуації можуть бути різними — співробітник може недобросовісно виконувати свої обов’язки, може по-хамськи поводитися або прогулювати. Питання про те, як покарати співробітника за скоєні вчинки, завжди актуальне. Існують різні санкції, яким можна піддати порушника дисципліни: навіювання в усній формі (зауваження), догану (у разі серйозного дисциплінарного проступку або повторної грубості), і саме суворе стягнення — звільнення з роботи (за статтею).

 • . 2

  Якщо перші два способи службового стягнення не представляють труднощів у їх винесенні, то як правильно звільнити співробітника — питання більш складне. Найпростіші способи звільнення — скорочення посади, на якій зайнятий провинився працівник, і оголошення службової невідповідності. Головне при звільненні працівника — виділити обгрунтовану причину звільнення (неодноразове порушення дисципліни, аморальну поведінку, хамство і т. д.). Можна також провести звільнення за власним бажанням працівника, щоб не псувати його подальшу кар’єру.

 • . 3

  Звільнення не завжди є виходом. Роботодавець зобов’язаний знати, як мотивувати співробітників, щоб не допустити конфліктних ситуацій. Існують різні способи заохочення за успішне виконання трудових обов’язків, тривалу і успішну роботу — оголошення подяки, преміювання, нагородження якимось цінним предметом або грамотою, приміщення на Дошку пошани.

 • . 4

  Якщо працівник, який приносить організації користь і прибуток, збирається йти з роботи, то знання того, як утримати працівника, буде далеко не зайвим. Головні способи утримання працівника — прискорення кар’єрного росту (можна пообіцяти нову посаду), збільшення заробітної плати, позачергове преміювання. Людина явно не буде зриватися з високооплачуваного робочого місця, де роботодавець цінує і заохочує його праці.

 • . 5

  Іноді виникає потреба знайти заміну звільненому працівникові. При прийомі на роботу нової людини потрібно розуміти, як перевірити співробітника. Анкетування, прочитання записів у трудовій книжці, звернення до МВС, дослідження сторінок в соціальних мережах — дієві методи перевірки працівника. Перш ніж вирішити, як покарати співробітника, наприклад, за хамську поведінку, потрібно визначити причини його дій. Тоді вирішення конфлікту може стати справою нескладним, а в очах персоналу уважний роботодавець суттєво зросте.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :