Як показати образу правильно: поради психолога

як показати образу правильно: поради психолога

Вам знадобиться
 • Образа
 • Реакція
Інструкція
 • . 1

  Коли хтось когось ображає, кривдник може попросту не розуміти, що зробив щось погане або ж вважати, що вибачаться не варто, оскільки він абсолютно правий. У цій ситуації скривдженому потрібно правильно поводитися, щоб кривдник зрозумів, у чому саме він не правий, попросив вибачення і більше себе не вів подібним чином. Але для того, щоб все вдалося, необхідно розуміти, як показати образу правильно. У першу чергу ніколи не варто влаштовувати істерик. Якщо людина починає кричати, плакати і погрожувати, навіть у тому випадку, коли кривдник таки вибачиться, він все одно повністю не усвідомлює своєї помилки. Швидше попросту скаже те, що від нього очікують, щоб припинити крики.

 • . 2

  Тому потрібно запам’ятати, що гучними криками і істеричним плачем проявляти образу не можна ні в якому разі. Але тоді постає питання: як реагувати на образу? По-перше, потрібно вести себе спокійно і холодно. Людина повинна бачити, що образив свого близького, але у нього не повинно складатися враження, що скривджений перебільшує і придумує. Також не потрібно багатозначно мовчати, як це люблять робити багато. Прямий аргументовану розмову — ось найкращий варіант. Але говорити треба завжди один раз, чітко і по справі.

 • . 3

  Якщо жінка думає, як помститися чоловікові за образу, вона повинна пам’ятати, що після помсти важко налагодити стосунки. Тому, якщо чоловік їй все ж доріг, необхідно постаратися відмовитися від подібної ідеї. Найкраще пояснити йому, що він зробив не так, і дати час подумати над своїми помилками. Якщо ж тиснути і нагнітати ситуацію, то, замість позитивного результату можна отримати черговий скандал і звинувачення в тому, що жінка його «пиляє» і «робить з мухи слона». Як позбутися від почуття образи? — Це питання також гризе багатьох після сварок і скандалів. У цьому випадку потрібно постаратися зрозуміти, чому саме людина так вчинив.

 • . 4

  Можливо, він не хотів нікого ображати, просто його спровокували або у нього накопичилися негативні емоції, які виплеснулися на близьких. Але все ж занадто виправдовувати кривдників не варто, оскільки людина попросту розслабитися і почне робити все, що хоче, не звертаючи уваги на почуття інших. Якщо людина не знає, як побороти образу, але дуже цього хоче, то найкраще буде просто забути про неї. Це найдієвіший спосіб. Іноді люди ображають один одного, але роблять це зовсім не зі зла. І, щоб не руйнувати відносини, потрібно просто викреслити з пам’яті подію. Тільки забувши про образу, можна її побороти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :