Як показати пристрасть у сексі?

як показати пристрасть у сексі ?

Вам знадобиться
 • Руху
 • Стогін
 • Ініціатива
 • Практика
Інструкція
 • . 1

  Для чоловіка немає нічого страшнішого, ніж дівчина, яка в ліжку поводиться як колода. Коли партнерка не рухається під час сексу, не видає жодного стогону або вигуку, це дуже б’є по чоловічому самолюбству. Того і дивися, чоловік подумає, що це у нього якісь проблеми, що він не вміє приносити задоволення. Звичайно, дні бувають різні. Іноді зовсім не хочеться займатися сексом, а партнер наполягає. Але у всіх ситуаціях потрібно знати, як показати пристрасть в ліжку.

 • . 2

  Почати варто з того, щоб усвідомити, що в ліжку не повинно бути бездіяльності. Нехай сьогодні не хочеться, але нічого не поробиш: у секс треба проявляти ініціативу, рухатися більше, під час статевого акту намагатися міняти пози. Наприклад, якщо сісти зверху на свого чоловіка, то все може здатися вже не настільки плачевним. Апетит приходить під час їжі. Бажання прокинеться не тільки у чоловіка, а й у жінки. Це відмінний варіант того, як викликати пристрасть у чоловіка.

 • . 3

  У ліжку потрібно постійно експериментувати. Секс — це парне заняття, тому жінка не повинна соромитися постійно пізнавати щось нове в інтимному плані і намагатися пробувати це на практиці зі своїм партнером. Дуже важливо під час інтимної близькості не соромитися. Чоловіків дуже збуджує ініціатива в сексі, тому не потрібно боятися бути хижачкою. Чоловік любить, коли жінка показує свою пристрасть, коли вона зацікавлена в тому, що відбувається. При такому сексуальній поведінці навіть не доведеться думати про те, як відновити пристрасть.

 • . 4

  До сексу слід ставитися як до захоплюючої гри. Чоловіка потрібно заінтригувати рухами і діями. У хід повинні йти ласки, поцілунки, рот. Не потрібно поспішати з безпосереднім початком статевого акту. Чоловіка необхідно довести до такого стану, коли він більше не зможе долати своє бажання. І після цього постаратися ще довше затягнути початок статевого акту. Такий секс і для самої жінки буде бажанішим і різноманітність. Чи не доведеться думати, як відрізнити любов від пристрасті — у відносинах буде і те і інше.

 • . 5

  Якщо жінка не може зрозуміти, що їй робити в ліжку, то самий вірний вихід — запитати свого чоловіка про те, чого йому хочеться. Дівчата не рухаються в ліжку і не отримують задоволення просто тому, що не знають, як це правильно робити. Потрібно більше стогнати, кричати, говорити партнеру на вушко ніжності. Не потрібно буде думати, як повернути колишню пристрасть — вона повернеться сама собою і спалахне дуже яскраво. Слід показувати чоловікові, який він прекрасний коханець, скільки задоволення він доставляє. Зрештою, чим довше запевняти себе, що так воно і є, тим швидше так трапиться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :