Як показати себе розумною?

як показати себе розумною?

Вам знадобиться
 • Ерудиція
 • Уміння вести дискусію
Інструкція
 • . 1

  Яка дівчина не мріє показати себе в кращому світлі і справити враження розумною і освіченою особи? Однак показати себе розумною — не така вже й просте завдання, враховуючи те, що слово «розум» досі не має чіткого і однозначного визначення. Це і життєвий досвід, і проникливість, і ерудиція, і блискуча логіка. . . Поєднувати в собі всі ці якості не так вже й просто, — проте в сучасному світі існує маса можливостей, що дозволяють максимально розвинути їх. Саме тому справити враження розумної людини може практично будь-який, хто буде слідувати декільком радам.

 • . 2

  По-перше, будь-яка розумна людина повинна володіти певним багажем знань, без якого не обійтися в інтелектуальному суспільстві. Насамперед ці знання зачіпають мистецтво. Інтелігентна людина зобов’язаний прочитати якомога більше класичної літератури, володіти знаннями в галузі музики та мистецтва, кінематографа. Це не означає, що необхідно зображати захват від всіх загальновизнаних класиків разом, навіть якщо їхні ідеї не знайшли відгуку в серці — навпаки, відверте і чесне думку про той чи інший письменника справить більш сприятливе враження на співрозмовника, ніж нещире захоплення і банальні слова похвали. Але, зрозуміло, щоб критикувати маститого письменника, потрібно бути добре обізнаною у питанні і вміти аргументувати свою думку. Голослівна заяву «Пушкін — дурень» буде доречно в колі молодших школярів, а не дорослих освічених людей.

 • . 3

  Взагалі, вміння вести дискусію і відстоювати свою точку зору відіграє найважливішу роль в образі розумної людини. Щоб навчитися цьому, доведеться відточити свою ораторську майстерність, навчитися доладно говорити, працювати над розвитком логічних навичок, а також запасатися аргументацією. Останній пункт зазвичай становить найбільшу складність — не так вже й просто зібрати колекцію аргументів на всі можливі теми для розмови. Тому будь-якому, хто хоче справити враження інтелектуала, необхідно працювати над розширенням кругозору — стежити за новинами і подіями в усьому світі, читати книги, розмовляти з цікавими людьми.

 • . 4

  Зрозуміло, без практики не можна добитися результату ні в чому. Тим, хто хоче постійно розвивати свій розум і самовдосконалюватися, можна порадити якомога більше спілкуватися з розумними співрозмовниками, брати участь в дискусіях та дебатах, не проходити повз широко обговорюваних тем в блогах і на форумах. Поступово навик спілкування буде вдосконалюватися, багаж знань — розширюватися, впевненість у собі — рости; і вже через деякий час можна буде побачити, як змінюється ставлення оточуючих!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :